אם בעבר בילינו שעות ארוכות במטבח בלישה וקיצוץ, היום כבר ישנו kitchenaid נהדר המבצע את רוב העבודות הקשות בשבילנו. האפשרות לקצר את זמן העבודה הכרוך בבישול יחד עם האביזרים הנלווים מעודדת גם טחינת בשר ביתית, הכנת נקניקיות בבית והכנה של פסטה טרייה ביתית.

כל זאת ועוד מתאפשרים תוך שימוש במכשירי החשמל החדשים, אלו הם מכשירים חזקים, עמידים ומאוד שימושיים, את ההשקעה הכספית הראשונה תחזירו במהרה תוך צמצום הביקורים במסעדות והזמנת אוכל מוכן.

מי יעזור לי במטבח?

אם בעבר השאלה הופנתה לעבר בני הזוג או הילדים, היום כבר יש לך עוזר הרבה יותר טוב ובעיקר, הרבה יותר צייתן. עם מיקסרים של kitchenaid ניתן להכין בקלות את על סוגי הבצקים, אפייה של לחם ביתי, פיצה או עוגה לשבת מעולם לא הייתה פשוטה יותר. את לחם הדגנים היקר במאפייה תוכלו להכין בבית בעצמכם במחיר זול הרבה יותר. כל שיש לעשות הוא להכניס את כל הרכיבים אל קערת המיקסר על פי המתכון, להתפיח את הבצק ולהעביר אותו לתבנית הלחם למטרת אפייה.

ערכת בסיס של מיקסר kitchenaid

עם רכישת ערכת המיקסר הבסיסית תקבלו מיקסר חזק עם קערת נירוסטה גדולה, מקצף מתאים לקצפות ועוגות, וו לישה לבצקים עבים, וו גיטרה לבצקים בינוניים, מכסה שקוף למניעת התזה של קמח ונוזלים מתוך הקערה במהלך הערבוב. את הצבע של המיקסר תוכלו לבחור בהתאם לדגם ובהתאם למלאי הקיים בחנות, העיצובים המיוחדים מושקים לרוב במהדורות מוגבלות.

אביזרים ותוספות למיקסר

מיקסרים של kitchenaid הם הרבה יותר מכלי עזר להכנת בצקים, אל מנוע המיקסר אפשר לחבר אביזרים מתאימים ההופכים אותו למטחנת בשר, מכונת פסטה, מכונת גלידה, בלנדר לריסוק פירות, מכשיר למילוי נקניקיות, קוצץ ירקות וגם פותחן קופסאות חשמלי. האביזרים הנוספים נרכשים בנפרד במחירים משתנים. רוב האנשים אינם זקוקים לכל האביזרים, כדאי לבחור רק את אותם אביזרים בהם תעשו שימוש קבוע ולרכוש אותם בהתאם. השימוש במיקסר יהיה ארוך טווח, אביזרים נוספים תוכלו לרכוש לפי צורך גם בעוד חמש שנים.

מיקסרים מעוצבים של kitchenaid

יחד עם העבודה הטובה מכניסים מיקסרים של kitchenaid גם סגנון אל המטבח, המיקסרים החדשים מוצבים בגאווה על השיש במטבח או על הדלפק, הם כבדים ולא ניתן להזיז אותם בקלות למטרת אחסון בתוך ארון. הדגמים משלבים עיצוב מודרני הכולל קערת מתכת יפה או קערת זכוכית שקופה יחד עם מבחר צבעים. את המיקסר תוכלו למצוא בצבעים של אדום, כחול, ורוד פוקסיה, לבן, שחור, ירוק וגם דגמים מיוחדים עם פסים. המיקסרים החדשים יהפכו במהרה ליד ימינכם במטבח וגם לתוספת מרשימה לעיצוב המטבח.