אם עד היום הורגלתם לאותה תשתית אינטרנט ישנה העשויה מכבלי נחושת ומגיעה למהירות מוגבלת, כיום ניתן להגדיל באופן משמעותי את מהירות הגלישה שלכם וזאת באמצעות תשתית מתקדמת אשר מושתתת על סיבים אופטיים. במאמר זה נסביר כיצד גם אתם תוכלו ליהנות ממהירות שיא בכל הקשור אל גלישה, העלאה והורדת נתונים באינטרנט.

המהפך בעולם האינטרנט

אם גם אתם שמעתם על הסיבים האופטיים אשר מבטיחים אינטרנט לעסקים במהירות מטורפת, אך אינכם מבינים כיצד הדבר אפשרי ומה ההבדל בין התשתית החדשה והחלומית הזו לבין התשתית שהוקמה בשנת החמישים ועושה שימוש בכבלי נחושת, הגעתם למקום הנכון. ראשית כל, הסיבים האופטיים עשויים מזכוכית ולא מנחושת. דבר שני הסיבים מאפשרים העברה של מידע בפס רחב. בנוסף, סיבים אלו עמידים בפני לחות ונוזלים וניתן להעביר באמצעותם דאטה למרחקים גדולים יותר מאשר בתשתית המערבת כבלי נחושת.

הסיבה העיקרית לכך שיותר ויותר אנשים מהמגזר הפרטי והסקטור העסקי מחכים בקוצר רוח לפריסה של הסיבים האופטיים באזור בו הם ממוקמים היא מהירות הגלישה המטורפת באינטרנט, מהירות שטרם נראתה במדינתנו. הסיבים מאפשרים מהירות גלישה של עד אלף מגה בייט. אם אתם עדיין מתלבטים, קרוב לוודאי שתצטרכו לענות לעצמכם על השאלה האם אתם מעוניינים להתפשר על פחות מהטוב ביותר בכל הקשור אל תשתית האינטרנט, אם התשובה שלכם שלילית, כל שנותר לכם לעשות הוא לבדוק האם תשתית הסיבים האופטיים כבר הגיעה לכתובת בה ממוקמת החברה שלכם או בה אתם מתגוררים.

התשתית החדשה – פרטי ועסקי

כאמור, תשתית התקשורת של ישראל מלווה את הישראלים עוד משנות החמישים, כך שכעת הגיע הזמן לשאוף למשהו איכותי ומהיר יותר אשר יעבוד בשבילכם במקום שאתם תעבדו בשבילו (פעמים רבות אנו מוצאים את עצמנו יושבים וממתינים עד אשר הורדתו או העלאתו של קובץ מסוים תסתיים וזאת על מנת שנוכל להשתמש בו למטרת המשך עבוד). חברת UNLIMITED  אשר אחראית על פריסת סיבים אופטיים משתמשת בתשתית קיימת של חברת חשמל כאשר המטרה שלה היא לכסות כמה שיותר אזורים במדינת ישראל.

באם אתם מעוניינים בחבילת אינטרנט ביתית בוודאי תשמחו לקרוא שתשתית המבוססת על סיבים אופטיים תבטיח לכם חווית גלישה מהירה גם בעת הורדת קבצים וגם בעת העלאת קבצים. כאן תוכלו לבחור בחבילה אשר מאפשרת לכם מהירות גלישה של 200 מגה בייט, אם אתם מבלים את רוב היום שלכם אל מול המחשב מחוברים לרשת ועוסקים בהורדה והעלאה של קבצים כבדים, תוכלו להזמין  חבילה של 1000 מגה בייט. אם אתם מעוניינים בחבילת אינטרנט המבוססת על סיבים אופטיים לשימוש עסקי, בוודאי תשמחו לדעת שחבילה המושתתת על הטכנולוגיה החדשה של סיבים אופטיים תבטיח לכם רשת מהירה ויציבה ותשתית אינטרנט באמצעותה תוכלו לעשות שימוש בשירותי ענן מסוגים שונים, חיבור מרחוק, גיבוי ועוד. בהצלחה!