שלום וברוכים הבאים לאתר משחקי בובספוג! האתר היחידי בישראל שיספק לכם את כל המידע על משחקי הבובספוג, תוכנית הטלוויזיה של בובספוג, חוברות צביעה של בובספוג, ציורים, סרטוני וידאו ועוד מגוון הורדות ומשחקים של בובספוג.

הכל מתחיל בעיר התת ימית “ביקיני בוטום” אשר ממוקמת במעמקי הים. כוכב העיר הוא בוספוג מכנסמרובע אשר מהווה דמות ציורית מעניינת מאוד הלובשת מכנס מרובע וצורתה כמו ספוג מטבח המוכר לכולנו.

בובספוג מכנסמרובע גר בתוך אננס, זה הוא ביתו, שם הוא מתגורר ביחד עם חיית המחמד שלו העונה לשם גארי שהוא חילזון. בובספוג צריך גם לעבוד והוא עובד בתור טבח במסעדה המצליחה הנקראת “הסרטן הפריך”. בובספוג אוהב לשגע את השכון שלו “סקווידוויד” שהוא בצעם תמנון. ביחד על חבריו פטריק סטאר (כוכב ים ורוד) וסנדי צ’יקס הסנאית. למרות קמצנותו של מר קראב שהוא הבוס של בובספוג בעבודה, בובספוג מאוד אוהב את העבודה אך למרות זאת עוזר לאויב של מר קראב לגנוב את המתכון הסודי של המסעדה. זהו פלקטון שהוא האויב של מר קראב וחבר של בובספוג.

צאו לגלות את עולמו של בובספוג עם חבריו המהנים ואויביו תוך כדי משחקי בובספוג רבים שאנו מציעים לכם. תוכלו ליהנות מכל משחקי בובספוג שיש ברשת רק אצלנו. כולל חוברות צביעה של בובספוג, דפי צביעה של בובספוג, סירטונים של בובספוג, תמונות ועוד מגוון רחב של הורדות ומשחקי בובספוג רק אצלנו באתר.