את מכשיר האייפון היקר שלכם לא תרצו להפקיד בכל יד, רגע לפני שאתם מוסרים את המכשיר לתיקון כדאי לוודא כי מדובר במעבדה אמינה ואחראית, מעבדה המציעה שירותי תיקונים תוך שימוש בחלקי חילוף איכותיים, אחריות לטיב העבודה וידע מקצועי עשיר.

פנייה אל מעבדת תיקונים נחוצה במקרים של שברים במסך, חשיפה למים, בעיות קליטה, בעיות סוללה, תקלות תוכנה או חומרה, כפתורים שבורים ועוד. מעבדה מקצועית לתיקון אייפון תעניק לכם שירות מקצועי אדיב, תנהל את התהליך תוך שקיפות מלאה ותבטיח גם מחירים הוגנים ואחריות. מעבדה כזו תעניק לכם שקט נפשי, תדעו כי המכשיר נמצא בידיים טובות.

היכן ניתן למצוא מעבדה מקצועית לתיקון אייפון?

מעבדות המטפלות בתיקונים כלליים כמו החלפת מסך שבור תמצאו כמעט בכל רחוב ראשי, מעבדות עם התמחות נקודתית בתקלות חומרה או תוכנה תוכלו למצוא ברשת האינטרנט. נציין כי קיימות מעבדות המציעות היום גם שירותי משלוחים, נציג מטעם המעבדה יגיע לאסוף את המכשיר ויחזיר אותו אליכם בתום התיקון. בכדי לוודא כי מדובר במעבדה מקצועית לתיקון אייפון, מעבדה בה תרצו להפקיד את המכשיר שלכם כדאי להתקשר ולשאול את השאלות הבאות:

  1. אלו תיקונים מתבצעים במעבדה? מי מבצע את התיקונים? מהי ההכשרה המקצועית של צוות המעבדה?
  2. אלו חלקי חילוף משמשים את המעבדה?
  3. כמה זמן יהיה עליכם להמתין עד לקבלת המכשיר המתוקן?
  4. האם ישנה אחריות על התיקון? האם המעבדה פועלת תחת פוליסת ביטוח?

כדאי לוודא גם את כתובת המעבדה, לא תרצו למסור את המכשיר שלכם לתיקון במעבדה סמויה הממוקמת בדירה אפלולית, מעבדה ממנה ייתכן כי המכשיר לא יחזור לעולם. מעבדה מקצועית לתיקון אייפון היא כזו אשר מציגה מחירון מסודר, שירות אדיב, לוח זמנים, מחירים הוגנים, התמחות בטיפול בסוג המכשיר שלכם ומענה מקצועי מלא.

תיקון אייפון בתקופת האחריות

גם כאשר המכשיר חדש יחסית קיימות לעתים תקלות, אם המכשיר שלכם נמצא עדיין תחת אחריות היצרן כדאי לבדוק האם האחריות מקיפה את הטיפול בתקלה. שימו לב, האחריות של היצרן למכשיר מכסה בעיות הטענה, תקלות חשמליות ושאר בעיות מסוג זה, לא ניתן יהיה להפעיל את האחריות במקרים של שברים או נזקי מים. רוב תקלות האייפון מטופלות במעבדות פרטיות מחוץ לאחריות של היצרן.

תיקון אקספרס במקרים דחופים

תקלות במכשיר הטלפון החכם עלולות לשבש את סדר היום כולו, ישנם רבים בעבורם מכשיר האייפון הוא כלי עבודה לכל דבר. מעבדות התיקונים מבינות את הדחיפות ומציעות גם שירותי תיקונים מהירים תוך שימוש בשירותי שליחויות. אם דרוש לכם תיקון מהיר ואין לכם אפשרות להגיע אל המקום בעצמכם, ניתן להיעזר בשירותי השליחויות, אך בכדי להיות רגועים חפשו את תמונת המעבדה ברשת האינטרנט יחד עם המלצות של לקוחות קודמים. עצה נוספת, הקפידו לגבות היטב את כל המידע המאוחסן במכשיר טרם שליחתו לתיקון.