אם החלטתם כי אתם מעוניינים במכשיר סלולרי חכם אשר ישרת אתכם יותר כמחשב אישי מאשר כמכשיר טלפון, קרוב לוודאי שאתם מתלבטים בין שני מכשירים. הראשון הוא סמסונג גלקסי 3 ואילו השני הוא האייפון 5. הנתונים מצביעים על כך שנכון לתחילתה של שנת 2013, מכשירי הסמסונג גלקסי זכו לפופולאריות גדולה יותר מאשר מכשירי האייפון. מאמר זה יגולל בפניכם את כל הדברים החשובים אותם כדאי לדעת אודות סמסונג גלקסי גרסה  3.

סמסונג גלקסי 3- מאפיינים עיקריים

אם אתם מעוניין במכשיר סמארטפון אשר יכול לשרת אתכם לאורך שנים ואף לאפשר לכם לשדרג את שירותיו על ידי הורדה של אפליקציות שונות מהרשת, סמסונג גלקסי 3 ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר. השם המדויק של מכשיר זה הוא סמסונג גלקסי S3 והוא משתייך לסדרת הגלקסי בעלת המוניטין הנפלא של חברת סמסונג. המאפיינים של הסמסונג בגרסה המוצגת בפניכם הם:

  • מסך גדול- כאן מדובר על המסך הגדול ביותר של משפחת גלקסי. הגודל הוא 4.8 אינץ'.
  • משקל- 133 גרמים. כאן עקב אכילס של סמסונג גלקסי 3 לדעת רבים, המכשיר כבד יותר מאשר האייפון 5 החדש, אך קהל חובבי הגלקסי טוענים כי לא מרגישים שהוא כבד יותר משאר המכשירים המשתייכים למשפחת גלקסי.
  • מערכת הפעלה- מערכת ההפעלה אשר נבחרה על ידי רבים כמערכת ההפעלה הפופולארית ביותר לשנה שנתיים האחרונות. בדגם האס 3 מדובר על גרסה 4 של מערכת  זו.
  • מעבד חזק מאוד- כאן מדובר על מעבד 4 ליבות אליו מצורף גם המעבד הגרפי של המכשיר.
  • מולטימדיה- ניתן לומר כי מלבד המראה החיצוני היפהפייה של המכשיר, המעבד החזק ושאר היתרונות אותם מציג מכשיר סמסונג גלקסי 3, גולת הכותרת האמיתית שלו בא לידי ביטוי בכל הקשור אל תחום המולטימדיה במכשיר. כאן מדובר על נגן מוזיקה חזק ומעוצב ואיכות שמיעה נפלאה (גם כאשר מדובר באוזניות המצורפות).