אירועים נערכים לשם ציון מאורע מיוחד בחיי החוגגים אותו. יש אירועים משפחתיים, עסקיים, אחרים של מוסדות ציבור, חברות ועוד. יש כאלו אישיים צנועים ואחרים גרנדיוזיים ומפוארים. כל מפיק אירוע מבקש להוסיף סוג של חותם אשר ישאיר רושם חיובי ומיוחד על באי האירוע. הדבר נעשה גם למען החוגגים עצמם ונועד לקשט את החיים בנקודת זמן חשובה כזאת. בכל אירוע יש את האלמנטים המקובלים אשר נעשים בסדר קבוע במהלכו. קבלת פנים, טקס, הגשת אוכל שכולל כיבודים ומנות מזון לאורך כל הערב או רק בחלקו, ברכות ומופע אומנותי, ריקודים ועוד.

סוגי אטרקציות

ניתן לשדרג כל אירוע באמצעות אטרקציות שונות שמוזמנות במיוחד לאירוע עצמו. ניתן להבדיל בין אטרקציות אשר מתבצעות לצורך הוספת אווירה והרושם שלהם נעלם לאחר זמן מה, ויש אטרקציות אישיות אשר נעשות לטובת האורחים ובמסגרתם הם זוכים למזכרת יפה מהאירוע עצמו. על האטרקציות הראשונות נמנית שזירת פרחים שנערכת בעת קבלת הפנים. כל אחד יכול לבחור שזירת אחרת מתוך מבחר קיים. יש אטרקציות אחרות בדמות פירוטכניקה וזיקוקין לטקס עצמו ולריקודים, יש בלונים מתפוצצים לרחבת הריקודים, בועות סבון, הופעת אומני זמר ונגינה ועוד.

מתנה למזכרת

הפקת מגנטים, הבאת תשורות דוגמת בקבוקי שמן זית, עציצי פרחים קטנים, ספלים, תחתיות לספלים, כיפות לבנות ועוד הן אטרקציות שנועדו לספק לכל אורח מזכרת. המטרה היא שכל אורח יקבל סוג של מזכרת שתלווה אותו זמן רב לאחר האירוע. על כל מזכרת יצוין שם האירוע או שם בעליו והדבר ייחשב כמתנה אישית. ניתן להזמין מסך לבן ומשמעות הדבר שלאירוע עצמו מובא סטודיו צילום אשר במסגרתו יצולמו האורחים בצורה מיוחדת. יהיו צילומי מגנטים פופולאריים, צילומים עם אביזרים דוגמת שפמים, כובעים, מסגרות מדליקות ועוד אלמנטים מיוחדים. כל התמונות יועלו, בסופו של דבר, באלבום באינטרנט לטובת האורחים המצטלמים, או שיודפסו על המגנטים.

שדרוג כל אירוע

קיימים אירועים מסוגים שונים ורבים מהם הינם אירועים שמושקעים בהם כספים רבים. יש צורך למצוא מקום אירוע איכותי, להזמין מזון משובח ומגוון, לשכור שירותי צלמים, די ג’יי ועוד. אטרקציות לאירועים רבים נחשבים לזולים משמעותית לעומת השירותים הללו וחבל שלא לנצלם לצורך שדרוג. אטרקציות לאירועים מספקות אווירה מיוחדת, ומשפיעות לטובה  על האורחים לאורך כל מהלך הערב. הרצון והצורך הוא לספק לבעלי האירוע ואורחיהם מספר שעות מהנות ורגעים משמעותיים שייזכרו למשך זמן רב. מומלץ להזמין נותני שירות מקצועיים ובעלי ניסיון וידע. הם יידעו לספק את החוויה המיוחדת בכל רגע נתון.

רוצים לתת לאורחים מזכרת יפה מהאירוע שלכם? הזמינו צלם מגנטים במחיר זול באתר מולטי מגנטים לאירועים: http://magnetsforevents.co.il