כל מי שיופי נוגע בלבו ומדבר אליו מבין היטב את שפת הפרחים ואינו נזקק למלים על מנת לבטא אותה או להבינה. זו שפה שהיופי המופלא שלה מתמצה בחושי הראייה והריח. פרחים הם רגש. הם אסתטיקה. הם עולם תוכן שלם. פרחים הם קישוט. הם אווירה. הם רקע. הם תפאורה. פרחים מייפים ומעדנים כל מתחם שהם נוכחים בו. הם מוענקים כמתנה או כתוספת לה, מייתרים כל צורך במלים. פרחים אומרים הכול, וכל אחד וכל אחת מבינים בתחושה את הקסם והמשמעות הגלומים בהם.

היצע הפרחים רב ומגוון. ניתן לבחור סוגים שונים המתאימים למעמדים שונים- להבעת שמחה ו- שלא נדע- צער ועצב כשהשכול מכה. הפרחים מעדנים את המקום ואת האווירה השורה בו. הענקתם היא טבעית, כשם שההתרגשות בקבלתם טבעית. יש בפרחים משהו שמחולל בעומק הנפש קשת של תגובות.

סידורי פרחים מקוריים

ניתן להעשיר ולהעצים את האפקט האסתטי והעיצובי שיוצרים הפרחים באמצעות שיזורם וסידורם בתוך כלים מיוחדים. בחירת סידורי פרחים בטעם ובהתאמה אישיים מאפשרת לבחור את הפרחים היפים ביותר בעיניכם. מגוון חנויות מציעות משלוחי פרחים לכל מקום ובכל עת, והן מאפשרות לקבל ייעוץ וטיפים לבחירת פרחים על פי המטרה הייעודית שלהם.

פרחים הם עולם ומלואו. יש להם משמעות מיוחדת לכל אדם. כל אדם רואה בהם דברים אחרים, אישיים, ולכן האופן שבו כל אחד מאתנו רואה וחש פרחים מעיד עליו לא לפחות מאשר הוא מעיד עליהם.

פרח אחד כמוהו כטיפה בים. מגולם ומקופל בו הקסם של כל הפרחים שבעולם. די בפרח אחד לחולל בנפש, בלב ובנשמה את היופי המעודן שפרחים מסמלים ומבטאים אותו. אולי בכך גלום- וגלוי- סוד הענקת פרח אחד, שהוא גם יחיד ומיוחד, בטקסי חיזור.

מאחר שיופי הוא שאלה (ותשובה) של טעם, פרח שיפה בעיני פלוני לא בהכרח יפה באותה מידה בעיני פלוני. ריבוי הסוגים, הצבעים, הצורות והריחות מאפשר אפוא בחירה על פי טעם והעדפה אישיים.

ניתן לבחור פרחים על פי תקציב העומד לרשותכם וכמו כן לתזמן את הגעת משלוח הפרחים לנמען במקום ובזמן שאליהם אתם מכוונים ומייעדים את הגעתם.

מגוון שימושים

שזירה אמנותית של פרחים ממצה את הערך המוסף הייחודי הגלום בהם. כמו כן ניתן לשלב זרים מתוקים, זרים שבהם משולבים פרחים ופירות, פרחים בשילוב בלונים, זרי כלה, עציצים, אגרטלים, כדי חרס ועוד. פרחים מייפים עד מאוד מכוניות כחלק מהקישוט שלהן ביום שבו מסיעים בהן חתן וכלה לסידורים לקראת החתונה וכמובן – אל טקס החופה והקידושין.

קשה להפריז בתיאור העצמה הגלומה בפרחים ובכוחם לחולל קשת שלמה של רגשות. פרחים ניתנים לא אחת כמחוות פיוס, כהתנצלות, כביטוי לבקשת סליחה ומחילה, כאות של הוקרה והערכה וכמובן כביטוי של אהבה. צירוף הקדשה אישית מעצים עוד יותר את האפקט הרגשי המועצם שיש להענקת פרחים.