תוהים איך אתם יכולים לפתח מערכות יחסים משופרות בצוות שלכם? הנה כמה רעיונות ליום גיבוש שיגרמו לחברי הצוות שלכם להתחבר וליהנות.

כמנהלים או כראשי צוותים, אתם יודעים שחשוב לבנות סביבת עבודה מהנה ולעודד שיתוף פעולה. אז איך תוכלו לפתח מערכות יחסים עם חברי הצוות והקולגות שלכם ולשפר את עבודת הצוות?

הנה כמה רעיונות ליום גיבוש שיעזרו לכם לקשר בין צוותים, להכיר טוב יותר את הצוות שלכם, להפחית מתחים ולהפיח רוח חיים וכיף במקום העבודה שלכם.

לפני שאתם חושבים על רעיונות ליום גיבוש, הכריזו על מפגש סיעור מוחות

אלא אם כן אתם עובדים בגוגל, בפייסבוק, או בכל אחד מהמשרדים הכי מגניבים בעולם, סביר להניח שאווירת המשרד שלכם זקוקה למהפך. קחו כמה חברי צוות שלכם ושבו איתם למפגש סיעור מוחות שיניב כמה רעיונות ליום גיבוש, שאפשר לבצע במשרד בקלות ובזול.

בגישה הזאת, אתם יכולים להיות בטוחים שתמצאו רעיונות ליום גיבוש שהם ממש, אבל ממש מחוץ לקופסא, ותתכננו יום כיף שיגרום לצוות שלכם להתעורר לחיים ואחר כך לחזור לעבודה עם אנרגיות מחודשות.

יום גיבוש שמוביל למהפכה במשרד. במובן החיובי, כן?

אתם יכולים למצוא רעיונות ליום גיבוש שיובילו למהפכה חיובית במשרד, ולהפוך את היום הזה כהזדמנות לגלות באילו תנאים פיזיים ובאיזו אווירה חברי הצוות שלכם מעדיפים לעבוד.

קחו אותם לסיור באזורים מסחריים בעיר, שמאופיינים במגדלי משרדים או בנייני משרדים גדולים, הזמינו אותם לארוחת צוהריים מהנה, ושאלו אותם איך הם היו רוצים להתאים בצורה הטובה ביותר את העדפותיהם לגבי סביבת העבודה שלהם.

אתם יכולים לגלות שחלק מהצוות שלכם יעדיף לעבוד בסביבה שקטה יותר, ואילו לאחרים לא אכפת לעבוד באווירת המולה. השתמשו בתובנות מהדיון על מנת להציב גבולות שכולם יכולים להסכים עליהם, ותגלו שכולם מסוגלים ליהנות טוב יותר מהזמן שלהם במשרד.

צאו החוצה, שחקו במשחקים מאתגרים, וצרו זיכרונות

הוציאו את העובדים ליום גיבוש בחוץ, מצאו כמה רעיונות מהנים למשחקים מאתגרים, וגלו איך העובדים שלכם מתמודדים עם מצבים מאתגרים. משחקי גיבוש הם שיטות מהנות לגרום לקולגות שלכם לעבוד יחד על מנת להשיג מטרה משותפת, והחוויה המשותפת יוצרת זיכרונות מהנים שכולם יכולים להיזכר בהם שוב ושוב בהנאה, לפחות עד יום הגיבוש הבא.

אתם יכולים לחשוב על רעיונות ליום גיבוש שכולל שימוש בציוד צילום מקצועי כדי לצלם את החוויות שאתם עוברים במהלך היום, ולתלות את התמונות ברחבי המשרד, כך שכולם יוכלו להתבונן בתמונות ולהיזכר בחוויות שעברו.

וזה עוד לא הכול

מטבע הדברים, העובדים יגיעו ליום הגיבוש עם הסמארטפונים שלהם, אז אתם יכולים לבקש מהם לצלם את הפעילויות שלהם, כדי להראות שהם השלימו את כל המשימות המאתגרות שהתבקשו לבצע.

הניחו לצוות שלכם להפתיע אתכם עם היצירתיות שבה הם מפרשים ל משימה, ולתגמל את העובדים היצירתיים ביותר עם פרסים כיפיים.