רוב הנשים מטפחות את מראן החיצוני ונושא החזה הוא חלק מהותי בו. השאיפה של כל אישה היא שהחזה שלה ייראה יפה, סימטרי, מלא וזקוף בכל גיל . לאור חשיבותו של הנושא, האישה עושה כל שניתן כדי לשמר מצב זה לאורך כל חייה.

נושאים המשפיעים על נראותם של השדיים

קיימים כמה נושאים המשפיעים על המראה של השדיים והם לא נראים מושלמים כפי שנראו בגיל צעיר. האישה עוברת הריונות, חודשים רבים של הנקות, שינויים במשקל הגוף וקיימת גם ההשפעה של כוח המשיכה.

הרמת שדיים נפולים

התוצאה של התנודות הללו מתבטאת בשדיים הנראים מרוקנים, פטמות הפונות כל פי מטה ולא ממוקמות במרכז החזה המתוח כבעבר, סימני מתיחה מופיעים על החזה בשל שינויי המשקל. אפשר למצוא לכך פתרונות זמניים כמו חזיות פוש אפ שירימו את החזה כך שכלפי חוץ הכול ייראה תקין או לחילופין לבצע הרמת שדיים נפולים, הליך כירורגי שיחזיר עטרה ליושנה ובעיקר ישפר את ההרגשה הפנימית הנפלאה של כל אישה.

אבחון מצב החזה

שלב ראשון בתהליך זה הוא אבחון מדויק של מצב החזה. חשוב לבחור ברופא ומנתח בעל ידע מקצועי וניסיון רב שהתקבלו עליו המלצות מנשים שעברו בהצלחה את הניתוח והן מרוצות מאד הן מהתוצאה והן מהדרך המקצועית שקדמה לניתוח . רופאים רבים הולכים עם הקדמה והניתוח מתבצע בשיטות טכנולוגיות חדשניות .

מדובר בהליך לא פשוט של הרמת שדיים נפולים אך מכיוון שהאישה מרגישה שמדובר בנושא אקוטי, הרופא מגלה רגישות ואמפטיה כדי להקל על התהליך. אם האישה חשה שהיא בידיים מקצועיות טובות, אצל רופא המגלה אכפתיות ואנושיות, היא רגועה.

הרמת חזה

בניתוח הרמת שדיים נפולים מבצעים הרמת חזה על ידי שימוש ברקמות השד המקורי של המטופלת או לחילופין תוך הוספת שתלי סיליקון בגודל שנבחר כדי להגדיל את החזה.

הרמת חזה וטיפולים נוספים

במהלך הניתוח מבצע המנתח הרמת חזה וטיפולים נוספים כמו מיקוד הפטמה והעטרה כך שיהיו במרכזו של כל אחד מהשדיים והגדלתם על פי רצון המטופלת.

על פי הצורך מבצע המנתח חתך ומרים את החזה כלפי מעלה באמצעות רקמת השד ומטפל גם בעור העודף שהצטבר מתחת לשדיים.