טיפולי הסרת משקפיים בלייזר הפכו בשנים האחרונות להליך האסתטי, שאינו ניתוחי (כירורגי), הפופולרי ביותר בישראל, כמאה אלף “ניתוחים” מסוג זה מבוצעים בארץ מדי שנה, באחת מעשרות המרפאות הפזורות בה. על אף הפופולריות הרבה שצבר ההליך בקרב אוכלוסיית הארץ בעשר השנים האחרונות, יש להבין כי מדובר בהליך המתבצע באיבר מבין הרגישים והמורכבים שבגופינו, לצד זה המחייב ניסיון ומקצועיות רבה בביצועו. אם גם אתם מאסתם מאביזרי ראייה בדמות עדשות מגע, או משקפיים, ומרגישים כי הגיע הרגע לקראת ההליך, בהמשך מאמר זה אנו מזמינים אתכם לקרוא את מלוא המידע האמין הרלוונטי ביותר הנוגע לו.

הסרת משקפיים בלייזר מחירים, מידע והמלצות

מעצם היותנו סקרנים, השאלה הראשונה שעתידה להתעורר במוחכם באשר הנוגע לניתוח הינה זאת הנוגעת לעלותו. חשוב להדגיש כי, בדומה לכלל ההליכים הכירורגיים \ רפואיים, עלותו נעה ומשתנה בהתאם למספר גורמים משתנים. כאמור, בכל הנוגע לניתוח הסרת משקפיים בלייזר מחירים נעים ומשתנים בהתאם למספר גורמים, ואלו עיקרם:

  • סוג הטכניקה: כמובן שלגורם זה המשקל הרב ביותר על עלותו של ההליך. עלותן של הטכניקות השונות נעה ומשתנה בין 8,000 – 15,000 ₪. סוג הטכניקה המתאימה לכם ביותר נבחרת על פי נתוניו האישיים של המטופל (גיל, אלרגיות, אשפוזים קודמים), לצד נתונים אשר מתקבלים במהלך בדיקת ההתאמה.
  • ותק לצד מוניטין הרופא: גם לניסיון וכן לוותק שבצד הרופא \ מרפאה מבצע משקל רב בחישוב עלותו של מחיר ניתוח הסרת משקפיים בלייזר. בעוד רבים מן הדורשים להליך נוהרים לאותם מומחי “סלבס”, אך במקרים אלו לרב את משלמים על השם. הקפידו לאסוף חוות דעת רבות ככל הניתן מצד חברים ובני משפחה עליהם אותם סומכים ואשר עברו את ההליך בצד הרופא \ מרפאה בהם אתם מתעניינים.
  • השתתפות הביטוח הרפואי: כיום, יותר מאשר בעבר, ניתן להגיע השתתפות משמעותית של קופת החולים בעלותו של ההליך ובכך להפחית ממחיר הסרת משקפיים בלייזר באופן משמעותי. היקף ההשתתפות נע ומשתנה בהתאם כמובן לסוג קופת החולים וכן סוג הביטוח שברשותכם.
  • מיקום המרפאה: לא רבים יודעים זאת, אך באשר לנוגע לניתוח הסרת משקפיים בלייזר מחירים נעים ומשתנים גם בהתאם למיקומה הגיאוגרפי של המרפאה בארץ. עלותו של ההליך בצדן של מרפאות אשר ממוקמות בפריפריה תהיה פחותה לעומת אלו הממוקמות באזור המרכז, אבל חשוב לדעת כי בהכרח הדבר אומר כי טיבן פחות. בתוצאתו של סקר מרפאות קצר באזורכם, ניתן להגיע לידי בחירה מושכלת במרפאה מוסמכת לביצוע ההליך באזור פריפרי.

הקפידו לא לבצע את הבחירה במומחה \ מרפאה לביצוע ההליך על סמך העלות שמציע, שכן זו הנקודה האחרונה אליה עליכם להתייחס. על הליך הסרת משקפיים בלייזר להתבצע אך ורק על ידי מומחה בעל האישורים הנדרשים מטעם משרד הבריאות, לצד זה שימוש אך ורק בידי מכשור מתקדם ומאושר. הקפידו לשקלל את כלל, או לכל הפחות – מירב, הנקודות המצוינות לעיל על מנת להגיע לידי הבחירה המושכלת ביותר.