קבוצת יקותיאל בראשות אמיר יקותיאל מציגה את הדור הבא של הבנייה- שילוב מנצח בין ירוק לאורבני

דמיינו לעצמכם מרחבים ירוקים בצד מרחבי עיר מודרניים, מתקני ספורט, מוסדות חינוך מתקדמים וכל היתרונות שהעיר מסוגלת לתת לכם. בכל העולם זה הפך כבר לתופעה, אנשים הגרים בעיר ורוצים להנות מהחלום הכפרי. אבל, אם בעולם כולו, בדרך כלל מדובר על פתרון פשוט של קניית שתי דירות, אחת אורבנית בעיר הגדולה והשנייה לזמני נופש, בישראל עדיין לא השתרשה התרבות הזו. נכון, ישנם מתי מעט להם יש שתי דירות (לפעמים אפילו יותר) והם מחזיקים דירה אחת לצרכי פנאי ונופש באחד האזורים הכפריים בארץ (או לחילופין, בדרום או בצפון) אלא שלקבוצת יקותיאל בראשות אמיר יקותיאל יש פתרון הנוגע לנושא הזה.

מתחם מנצח של קבוצת יקותיאל

תכירו את מתחם האגם בהוד השרון: במיקום ייחודי ונדיר, בחלקה הדרום מערבי של הוד השרון ובסמיכות לפארק אקולוגי יחיד מסוגו בישראל, יוזמת ומקדמת חברת AMY בראשות אמיר יקותיאל את פרויקט “מתחם האגם”.

מתחם האגם הינו חטיבת קרקע נדירה, עם אופק תכנוני מובהק לפיתוח והשבחה, בסמיכות לפארק רחב היקף ובמרכזו אגם מלאכותי המשתרע על פני 27 דונם. מדובר בתכנית מיוזמה פרטית, בתמיכת הוועדה המקומית התואמת לחזון פיתוח העיר הוד השרון והסביבה כולה.

תרבות הפנאי ההולכת וגדלה בישראל מצדיקה את העלייה ברמת החיים ואת הזמן הפנוי שהולך ומצטבר לרוב האוכלוסייה. כל התנאים האלו תרמו ליצירת שילוב מנצח בדמות חבילה אחת בה תוכלו להנות מהיתרונות של העיר ומהחוויה של גדילה במרחבים כפריים.

קבוצת אמי בראשות אמיר יקותיאל מתמחה באיתור קרקעות בעלות פוטנציאל השבחה משמעותי, קידום תוכניות בניין עיר בשיתוף הרשויות השונות ויועצים מקצועיים רבים. החברה מקדמת כיום עשרות תוכניות בניין עיר ברחבי השרון והמרכז עבור לקוחות פרטיים, רשויות וקרקעות הנמצאות בבעלותה.

היתרונות של הוד השרון

נעשה רגע עצירה היסטורית קטנה: הוד השרון הוקמה בשנת 1964, עם איחודן של ארבע מושבות שכנות: מגדיאל, רמתיים כפר הדר ורמת הדר שהפכו להיות מועצה מקומית שהפכה בשנת 1990 לעיר. עכשיו אחרי שהפכה להיות אחת הערים המובילות בארץ בתחום של בנייה חדשה, מתקדמת הוד השרון צעד אחד נוסף בחשיבה.

נכון, אתם לא חולמים, בעוד מספר שנים תוכלו להנות בהוד השרון משילוב בלתי ניתן לתפיסה של מרחבים עירוניים בסביבה כפרית. במקום לקנות עוד דירה לימי הקיץ, או לנסוע לאיזו עיירת נופש בחול סתם ככה באמצע השנה, תוכלו להנות מהיתרונות של הבנייה החדשה במתחם האגם בהוד השרון.

מדובר באחד האגמים המלאכותיים הגדולים ביותר בישראל, ממש כמו בפארק אריאל שרון, בפארק דרום בתל אביב, פארק גני חוגה או בראשון לציון, גם הוד השרון תנוקד בקרוב באגם מים מלאכותי יפה ומפואר, מוקד משיכה שיכול להיות השכונה החדשה שלכם, שכונה אותה יוזמת כאמור קבוצת יקותיאל בראשות אמיר יקותיאל.