כמעט בכל בית בישראל, יש צורך להתמודד מידי פעם עם מצבים כלכליים מאתגרים, אשר דורשים משאבים פיננסיים שלא בהכרח נמצאים סביבכם. בין שמדובר על מחלה המפתיעה של אחד מבני המשפחה ובין שמדובר על קריסה של בית העסק המשפחתי, מצב כזה מחייב אתכם למצוא מקורות הכנסה שייצבו את המצב שלכם ויעזרו לכם לשמור על תנאי החיים שאותם אתם מכירים כבר שנים ארוכות. אחד מהפתרונות היעילים והשכיחים ביותר של סיטואציות כלכליות מורכבות, הוא ביצוע איתור כספים לפי תעודת זהות, של כל אחד מבני המשפחה. זוהי דרך מעולה לגלות מקורות מימון שלא הכרתם, ולצאת לחיפוש אחרי הכסף ששייך לכם.

איזה מידע עולה בתהליך איתור כספים לפי תעודת זהות?

על פי רוב המידע המתקבל בעת איתור כספים לפי תעודת זהות הוא:

  1. כמות הכספים הקיימת – בכל מקום שבו הפקדתם כסף בעבר על שמכם, ניתן היה לראות את החשבון ולגלות האם סכום הכסף נותר כשהיה או גדל בעקבות ריביות.
  2. מיקום הכספים – אילו גורמים פיננסיים, כמו בנקים, חברות ביטוח וקרנות פנסיה שונות מחזיקות את הכספים שלכם. זה הוא הצעד הראשון אל עבר שחרור הכספים בפועל.
  3. נזילות הכספים – האם יש לכם אפשרות למשוך את הכספים שעומדים לרשותכם, מבחינת תנאי ההתקשרות עם החברות הפיננסיות השונות, או שאתם צריכים להמתין עד שהכספים יהיו נזילים?

הכוח לשנות את העתיד של המשפחה שלכם

ברגע שהצלחתם למצוא כספים, בתהליך איתור כספים לפי תעודת זהות, הכדור עובר למגרש שלכם. גם עם הסכום שמצאתם הוא סכום שלא ניתן למשוך בעת הזאת, אתם עדיין יכולים לקחת הלוואות על בסיס סכום הכסף הזה או לקבל ייעוץ פיננסי פרטני, אשר יאפשר לכם לשפר בצורה משמעותית את המצב שלכם לקחת החלטות בצורה מאורגנת. בסופו של עניין, זו היא הדרך הכי טובה למפות את המצב שלכם ולמצוא מקורות שלא זכרתם שקיימים לכם, איתם ניתן לנהל את העתיד של המשפחה שלכם מבחינה כלכלית. כך שאתם רוצים לקחת אחריות ויפה שעה אחת קודם.