היום המשק רווי במגוון רחב של אפשרויות מימון לפרטיים ועסקיים, ניתן היום לבחור את האלטרנטיבה הטובה ביותר כדי לסייע לכם לסגור את החודש, להגשים חלום ולרכוש את המכונית שאתם רוצים וגם סתם למנף את העסק שלכם ולהשקיע כסף שבסופו של דבר יגרום לכם להרוויח קצת יותר בעתיד.

אז אם הגיע היום המיוחל והחלטתם לבחור את החברה שתציע לכם את האשראי האטרקטיבי ביותר, כדי בראש ובראשונה לבדוק את התנאים ולהבחין בצורה מדויקת בין חברה לחברה. חברות אשראי ידועות בריביות שמוצמדות לקרן ההלוואה שאתם לוקחים ולכן בראש ובראשונה מומלץ לבדוק באיזו ריבית מדובר.

ככל שסכום הכסף שתקחו יהיה גבוה יותר, כך ההחזר שתשלמו עבור הריבית יהיה יותר גבוה. מניסיון עבר אני יכול להגיד לכם כמעט בוודאות שאת ההלוואות האטרקטיביות ביותר מעמידים דווקא הבנקים והמוסדות הגדולים, אך הבעיה העיקרית היא בכך שלא תמיד הבנקים יעמדו לרשותכם כאשר תרצו והבנקים בדרך כלל קובעים את התנאים לקבלת ההלוואה בכפוף לרגולציה של בנק ישראל.. דבר שלעיתים יכול להגביל את סכום הכסף שתבקשו ויהפוך את הצורך שלכם בהלוואה לפחות אטרקטיבי.

אז לאילו דברים כדי עוד לשים לב כאשר אנחנו מדברים על הלוואות לשכירים? יש צורך לשים דגש לחברה שממנה תבקשו את ההלוואה.. זה יכול להיות משרד קטן למתן הלוואות בפינת הרחוב וזה גם יכול להיות משרד מהודר בעל מוניטין של שנים וכזה שעובד באישור של משרד האוצר. מומלץ לבחור דווקא בחברה המוכרת יותר, בעלת המוניטין וזאת שפועלת עם אישורים ועל פי חוק.

קיימים משרדים וחברות אשראי רבות שמעניקות לכם אפשרות של קבלת הלוואות לפרטיים ולבעלי עסקים, ובעקבות כך ובהתאם לזאת התחרות הופכת בשנים האחרונות להרבה יותר אינטנסיבית, דבר שמטיב עם הלקוחות הפוטנציאלים שעשויים לקבל את ההלוואות שלהם כעת בתנאים הרבה יותר טובים.

לרוב, כאשר מדובר בהלוואות שהן הלוואות לפרטיים, מדובר בהלוואות בסכומים קטנים יותר ולמטרות פחות “מסוכנות” מאלו שיקחו בעלי העסקים.

מבחינת חברות אשראי ובנקים, לבעל עסק עצמאי קיים סיכוי גבוה יותר להפסיד את מקור ההכנסה שלו ולפשוט רגל ולכן ההלוואות שניתנות לבעלי עסקים הן הלוואות שבהן אחוז הקצאת ההון היא הרבה יותר גבוהה מאשר ההקצאה לשכירים שמבקשים הלוואות פרטיות לצורך שיקום חשבון הבנק או מטרה אחרת שאינה קשורה למינוף עסקי.

לעוד חומרים אודות אשכר פיננסים