בכל פעם שהשמש צצה ומבשרת על בוא האביב, אנחנו נכנסים ללחץ. עונת המזיקים מתקרבת ויחד איתה, היתושים והחרקים שחודרים אל השטח הפרטי שלנו, גורמים לנו להתחלחל וגם מרשים לעצמם לעקוץ אותנו. אולי זה הזמן להתחדש ברשתות לחלונות שימנעו מהם להיכנס אלינו הביתה, ויעזרו לנו להעביר את הקיץ בשקט ובשלווה.

הכירו את סוגי הרשתות הפופולאריים ביותר

  • רשת פיברגלס – זוהי רשת שקופה, כך שאינה פוגעת באסתטיקה ובעיקר בחוויית הצפייה בנוף מהחלון. הפיברגלס נחשב לעומר עמיד ואיכותי במיוחד, כך שאמנם המחיר שלו מעט גבוה יותר אך הוא מבטיח איכות לאורך שנים.
  • רשת אלומיניום – זוהי הרשת הסטנדרטית הנפוצה והנגישה ביותר מבחינת מחיר. כידוע לכל עמידותה חלקית בלבד, אלא שניתן להתקין, לתקן ולהחליף אותה בקלות במידת הצורך מבלי להעמיק את החור בכיס.
  • רשת גלילה – כשמה כן היא, ניתנת לגלילה מעלה ומטה. נהוג להשתמש בה לרוב עבור חלונות בחדרי ממ"ד אך ניתן למצוא אותה מותקנת גם על גבי חלונות רגילים.
  • רשת גרמנית – בדומה לפיברגלס, היא נחשבת איכותית ועמידה לטווח ארוך. על אף זאת ואולי בשל המחיר הגבוה, היא פופולארית פחות.
  • רשת אקורדיון – נהוג להשתמש בה כרשת לדלת (למשל ביציאה למרפסת), ופחות עבור חלונות. כאן המנגנון אינו פועל על מסילה אלא מזכיר פתיחה של אקורדיון הצידה. חשוב לציין כי רשת זו אינה ניתנת לתיקון וידועה בכך שהיא עדינה מאוד כך שהיא נוטה להתקלקל די מהר.
  • רשת נגד בעלי חיים – כאן לא מדובר רק באבטחה מפני חרקים, אלא גם מפני בעלי חיים גדולים יותר. הן עבות וגסות יותר ביחס לרשתות אחרות, אך עושות את עבודתן נאמנה ומונעות כניסת בעלי חיים הביתה.

ותגידו להתראות ליתושות

אמנם אמצע החורף, אבל זה לא אומר שצריך להתמהמה! זה בדיוק הזמן להתחיל להתכונן לקיץ ולהתקין רשתות לחלונות בבית, באיכות גבוהה והבטחה לשקט נפשי ולילות מלאים בשינה כל הקיץ. באתר של https://www.reshethagana.com/ תמצאו את כל הפתרונות שיבטיחו שגם היתושות העקשניות ביותר, לא יצליחו לחדור פנימה ולהרוס את איכות החיים שלכם. קיץ נעים!