אם החלטתם שהגיע הזמן להחליף את המטבח הישן בבית שלכם, או שאתם בונים בית חדש ורוצים להתקין בו מטבח איכותי שימש אתכם לאורך שנים רבות, בחירה של מטבח מעץ מלא היא הבחירה הנכונה, בחירה במטבח אשר למרות שהמחיר שלו יהיה יקר יותר, זה יהיה משתלם הרבה יותר – הוא יחזיק מעמד לאורך שנים רבות וישמש אתכם בצורה הטובה ביותר וללא כל בעיה. כמובן, בכדי לקבל מטבח כזה, ולהיות בטוחים שאתם משלמים על מוצר איכותי בדיוק כמו שאתם רוצים, חשוב לפנות אך ורק אל חברות עיצוב מטבחים מוכרות ובעלות מוניטין, או אל נגרים מומלצים וותיקים בתחום אשר אתם יכולים להיות בטוחים באיכות השירות והעבודה שתקבלו מהם.

תכנון נכון של המטבח

כשאתם בוחרים לרכוש מטבח מעץ מלא אתם בוחרים להשקיע במוצר איכותי שילווה אתכם למשך שנים רבות ולכן חשוב לתכנן בצורה טובה את המטבח, בכדי שלא תתחרטו על כך מאוחר יותר ולא תגיעו למצב בו אתם לא אוהבים את המטבח החדש שלכם ומבינים כי הוא לא מתאים לשימושים שלכם, אחרי שכבר שילמתם עליו. לכן, עוד לפני תחילת העבודות חשוב לתכנן את המטבח בצורה נכונה ובהתאמה לצרכים שלכם, תכנון לא רק מבחינת העיצוב, אלא גם, ובעיקר, מבחינת פונקציונאליות ונוחות השימוש בו. כיום תוכלו למצוא תוכנות הדמיה ממוחשבת אשר מאפשרות לבצע את התכנון הזה בצורה הרבה יותר נוחה וגם מאפשרות לכם לראות מראש את המטבח החדש, עוד לפני שמתחילים לבנות אותו, כך שתוכלו לבצע כל שינוי שתרצו כבר בשלב זה.

אחריות ושירות

לפני שאתם בוחרים את הנגר, או החברה, מהם תזמינו מטבח מעץ מלא, חשוב לבדוק את האחריות אותה הם מעניקים לכם על אותו מטבח, ואת כתב ההתחייבות לשירות תיקונים במקרה הצורך. בשל העובדה שמדובר במטבח איכותי מעץ מלא, מטבח אשר לא אמור להישחק או לההירס בתוך כמה שנים, חשוב לקבל כתב אחריות לטווח ארוך, מה שיבטיח לכם כי גם אם בעוד 5 שנים, או אפילו יותר, תהיה לכם בעיה עם המטבח, יהיה לכם אל מי לפנות בכדי לקבל שירות תיקונים או החלפה של החלק הבעייתי.

כמובן, זכרו כי כל כתב אחריות ושירות כולל אחריות על אותו מטבח מעץ מלא בשימוש סביר. נזק מכוון או שימוש בכוח מוגזם במטבח לא יבטיחו לכם אחריות מלאה ולכן, שמרו היטב את המטבח שלכם בכדי שתוכלו ליהנות ממנו למשך זמן רב.