רכישת מכונת קפה מקצועית לבית הפכה כבר ממזמן לדבר שבשגרה, כשרבים מאיתנו אינם מוכנים לוותר על הטעם הנפלא של הקפה שמפיקה מידי בוקר. מכונת הקפה אוסקר של נובה סימונלי מציעה כיום לכל אחד את האפשרות להתעורר מידי בוקר לחווית קפה עשירה ומפנקת במיוחד, אותה ניתן להרגיש בכל כוס מחדש. בהתאם לכך, נחשבת מכונה זו לאחת המובילות והפופולאריות ביותר בשוק מכונות הקפה הביתיות, אותה כדאי להחזיק בכל בית בו נוהגים לשתות קפה באופן קבוע.

כל היתרונות במכונה קפה אחת

בשונה ממכונות קפה אחרות המוצעות למכירה ברחבי החנויות, מציעה אוסקר של נובה סימונלי למשתמש יתרונות רבים, ההופכים את רכישתה למשתלמת וכדאית מכל הבחינות. מדובר כאן כמובן החל מן האפשרות לחבר את המכונה לברז המים הביתי, דרך חליטת קפה מקצועית ואחידה, ועד להקצפה משובחת של החלב. בנוסף, מאפשרת המכונה למשתמש להכין במקביל עד שתי כוסות קפה, פרט המייעל ומזרז את ההכנה במקרים בהם נדרשים בכזו של מספר כוסות.

קומפקטית ומתאימה לכל מטבח

אחד הדברים המרכזיים שמחפש כיום הצרכן במכונת קפה, מלבד יכולת הפקת קפה משובח, היא שתהיה כמה שיותר קומפקטית. מכונת הקפה אוסקר של נובה סימונלי עונה על כך אולי בצורה הטובה ביותר, כשמציגה קומפקטיות מרשימה, המאפשרת למצוא לה מקום מתאים כיום בעל מטבח. הקומפקטיות של המכונה בנוסף ליכולות הפקת הקפה הגבוהות שמציגה, מוכיחים ללא ספק מדוע נחשבת לאחת הנמכרות והמבוקשות ביותר בשוק.