שוק מכונות הקפה, מציע לנו במסגרתו מגוון עצום של מכונות המיועדות לשימוש ביתי, כשכמעט כל צרכן נוהג במוקדם או במאוחר לרכוש אחת כזו לביתו. מדובר כמובן במכונות קפה חכמות ומתקדמות יותר מצד אחד, לעומת כאלו פשוטות ומתקדמות פחות מן האחר. במידה ואתם לא מתפשרים על פחות ממכונת הקפה המשוכללת והאיכותית ביותר שניתן למצוא בשוק, אינה 9 של יורה היא ללא ספק הבחירה המומלצת עבורכם.

כל סוגי הקפה בלחיצת כפתור אחת

מכונת הקפה אינה 9 של יורה מציעה למשתמש ליהנות מחוויית שימוש חכמה ומהפכנית, המאפשרת לתפעל את המכונה באמצעות כפתור אחד בלבד. בהתאם לכך, בלחיצת כפתור אחת, ניתן לקבל את כל סוגי הקפה המשובחים והפופולאריים ביותר ברחבי העולם, לרבות אספרסו, קפוצ׳ינו, לאטה, מקיאטו, אמריקאנו, ועוד. עובדה זו, אינה מותירה למשתמש דבר, מלבד להתרווח ולהמתין זמן קצר עד לקבלת כוס קפה מפנקת וטעימה במיוחד.

קומפקטית ודקה בצורה מדהימה

מלבד היותה של אינה 9 של יורה בעיני רבים ל  מכונת הקפה המתקדמת ביותר בעולם, מדובר גם בכזו הדקה ביותר. מדובר בסך הכל בעובי של 24 סנטימטרים בלבד, דבר המעיד על מכונת קפה קומפקטית בצורה יוצאת דופן ממה שהתרגלנו להכיר עד כה. עובדה זו, מאפשרת כיום לכל אחד למצוא מקום לאינה 9 של יורה ברחבי המטבח הפרטי שלו, גם אם מדובר בכזה צר במיוחד.