מכונת הקפה בייסיק של אסקסו מספקת כיום את התשובה הטובה ביותר לכל מי שמחפש אחר חווית קפה איכותית ומשובחת מן הצד האחד, הכורכת בהוצאה כספית אטרקטיבית וכדאית לצרכן מן האחר. בהתאם לכך, כשבוחנים את העלות בה מוצעת המכונה למכירה ברחבי החנויות, לעומת התועלת שמספקת לצרכן, מגלים כי ניתנת כאן ללא כל ספק תמורה מלאה להשקעה הכספית.

קפה משובח במרחק של מספר פעולות תפעוליות פשוטות 

הייחוד המרכזי במכונת הקפה בייסיק של אסקסו, נמצא בהיותה ידידותית וקלה במיוחד לתפעול של המשתמש. עובדה זו, מביאה בכל פעם להכנת קפה משובח באמצעות ביצוע של מספר פעולות תפעוליות פשוטות בלבד. מדובר כאן ביתרון משמעותי לעומת מכונות קפה אחרות, הדורשות בתפעול מורכב הרבה יותר מן המשתמש. כמו כן, מאפשרת בייסיק של אסקסו ליהנות מכל סוגי הקפה האהובים והנפוצים כיום, לרבות אספרסו, לאטה, מקיאטו וקפוצ׳ינו.

הקצפת חלב בשיטה מהפכנית

הטעם הנפלא והמיוחד במינו, של הקפה המופק בכל פעם מן המכונה בייסיק של אסקסו, שמור במידה רבה גם לשיטת הקצפת החלב המהפכנית שמציעה. במסגרת שיטה זו, מקציפים את החלב באופן ידני ופשוט, עד למרקם קרמי, שמעניק לקפה טעם ייחודי ובלתי נשכח. כמו כן, חשוב לציין כי פעולת ההקצפה של החלב מתבצעת באמצעות מקציף חלב מקצועי וייעודי למכונה, המאפשר להגיע לאותו מרקם נפלא אשר מתקבל.