מכונת הקפה דרים של אסקסו עונה למעשה על כל הדרישות הנפוצות של הצרכן בעת חיפוש אחר מכונת קפה לבית, כשנתוני המכירות הגבוהים שמציגה, עונים על כך באופן הטוב ביותר. מדובר כאן כמובן החל מן היכולת להפיק את כל סוגי הקפה ברמה גבוהה, דרך עלות כדאית ומשתלמת במיוחד, ועד לעיצוב יוקרתי ומרשים, המאפשר לה להשתלב ולשדרג בקלות כל מטבח בו תוצב.

קלה לתפעול עבור כל משתמש

גם כשמדובר על נושא התפעול, מציעה מכונת הקפה דרים של אסקסו נוחות מירבית מבחינת המשתמש. בהתאם לכך, מופעלת המכונה באמצעות שלושה כפתורים בלבד, דבר המאפשר לכל משתמש לשלוט תוך זמן קצר   ובקלות יתרה בצד התפעולי. התפעול הקל של המכונה מהווה כאן יתרון עצום מבחינת המשתמש, במיוחד כשמדובר על מכונת קפה ידנית, הנחשבות לרוב כבעלת תפעול מסובך יותר מכזו אוטומטית.

מפרט טכני עשיר

גם מבחינת המפרט הטכני שמציעה מכונת הקפה דרים של אסקסו, לא נותר הצרכן מקופח, כשזוכה למפרט עשיר ואיכותי. בשונה מרוב מכונות הקפה הביתיות, מגיעה דרים של אסקסו עם מד טמפרטורה ייחודי של הדוד, המציג בכל עת הטמפרטורה המצויה בו. מלבד מד הטמפרטורה המרשים, כוללת המכונה גם מקציף חלב איכותי, ידית חליטה מקצועית, מיכל מים גדול, דוד חימום ומסנן למניעת אבנית.