לכל מי שמעוניין בחווית הקפה האיכותית והמושלמת ביותר בבית, במשרד או בעסק, מכונת הקפה מיקרו אינה 9 של יורה משמשת ללא ספק כתשובה הטובה ביותר. מדובר בדגם  החדיש והמדובר ביותר כיום בעולם מכונות הקפה, כשבעיני רבים מספק כל מה שניתן לבקש ממכונת קפה. על הסטנדרטים החדשים שיצרה מיקרו אינה 9 של יורה בעולם מכונות הקפה, ניתן להבחין באופן ברור בכל פעולה שלה, כשמדובר ביכולות מתקדמות ומרשימות שטרם נראו עוד במכונת קפה.

קפה משובח במרחק של לחיצת כפתור אחת בלבד

מכונת הקפה מיקרו אינה 9 של יורה מעניקה למשתמש נוחות מרבית מכל הבחינות, כשבלחיצת כפתור אחת יכול לקבל תוך זמן קצר כוס קפה מפנקת וטעימה במיוחד. בין אם מדובר באספרסו, קפוצ׳ינו או לאטה, מספקת המכונה למשתמש את התוצאה האיכותית והטעימה ביותר, המתקבלת הודות לעבודת טחינה וחליטה מקצועית של פולי הקפה, בנוסף כמובן להקפצת חלב מרשימה ואיכותית ביותר.

קומפקטית ומרשימה בכל מטבח

יתרון נוסף ומשמעותי במכונת הקפה מיקרו אינה 9 של יורה, מצוי כמובן בקומפקטיות המדהימה שלה. יתרון זה, מאפשר למקם אותה כיום כמעט בכל סוג מטבח, גם אם מדובר בכזה בעל היקפים צרים במיוחד. מלבד הקומפקטיות המרשימה, מתאפיינת מכונת הקפה מיקרו אינה 9 של יורה גם בעיצוב יוקרתי ומרשים בצורה יוצאת דופן, המביא אף לכדי שדרוג במראה המטבח.