מעוניינים לקום בכל בוקר לחוויית הקפה המושלמת והאיכותית ביותר? מכונת הקפה סילביה של רנצליו נמצאת כאן לשירותכם. מדובר באחד הדגמים המוצלחים והפופולאריים ביותר ששווקו לאחרונה בעולם מכונות הקפה הביתיות, המאפשר למשתמש להתפנק בכל פעם בכוס קפה משובחת כפי שרגיל לקבל כיום בכל בית קפה. בהתאם לכך, כל כוס קפה המופקת באמצעותה של המכונה הופכת לחוויה בפני עצמה.

אספרסו איכותי בטעם שלא שוכחים

אחת התכונות הבולטות ביותר של מכונת הקפה סילביה של רנצליו, מומחשת כמובן בהכנת אספרסו איכותי בטעם שקשה לשכוח. הכנת האספרסו במכונה נעשית בטחינה מדויקת ואחידה של פולי הקפה, המביאה לאחר מכן לכוס אספרסו מפנקת ואמיתית כמו באיטליה. עובדה זו, הופכת את רכישת המכונה לכדאית במיוחד עבור כל מי שנוהג לשתות באופן קבוע אספרסו, כשמקבל כאן ללא ספק את החוויה הטעימה והממכרת  ביותר.

מפרט טכני

מכונת הקפה סילביה של רנצליו מציעה למשתמש מפרט טכני עשיר ואיכותי, המוכיח ללא ספק כי מדובר באחת ממכונות הקפה הטובות ביותר שיש כיום בשוק. גוף המכונה עשוי כמובן מפלדה שאיננה מחלידה, פרט המאפשר לשמר לאורך זמן את הגימור המרשים והחדשני איתו מגיעה. בנוסף, כוללת המכונה מיכל מים בגודל של 2 ליטר, מקציף חלב איכותי, דוד מקצועי לחימום המים וראש חליטה ייחודי.