המבחר העצום של סוגי הקפה שניתן למצוא כיום, הביא אף ליצירתן של מכונות קפה ייחודיות להכנת סוגים מסוימים, כשמכונות קפוצ׳ינו הם ללא ספק הדוגמא הטובה ביותר לכך. בין מכונות הקפוצ׳ינו המוצעות כיום לצרכן ברחבי החנויות, בולטת באופן ניכר מכונת הקפה סינתיה קפוצ׳ינו של סאיקו, הזוכה לנתוני מכירות מרשימים במיוחד. מדובר במכונת קפה המיועדת לרוב לשימוש ביתי או משרדי, המסוגלת להפיק תוך זמן קצר קפוצ׳ינו מפנק ובעל טעם ייחודי ובלתי נשכח.

הכנת כל סוגי הקפה האהובים בהתאמה אישית

היתרון הגדול ביותר של מכונת הקפה סינתיה קפוצ׳ינו של סאיקו, נמצא כמובן באפשרות הניתנת לכל משתמש להרכיב לעצמו את כוס הקפה האהובה עד לפרטים הקטנים ביותר. יתרון זה, מתבטא בהכנה של כל סוגי הקפה הנפוצים כיום, כאשר המשתמש יכול למעשה לקבוע את כמות פולי הקפה שייטחנו, סוג החליטה שתתבצע על ידי המכונה, כמות החלב שיוקצף ועוד. בנוסף, מאפשרת המכונה לשמור על גבי זכרונה כל תהליך הכנה שביצעתם בה, ובכך, תוכלו להתענג בכל פעם מחדש מאותה כוס קפה אהובה שיצרתם על פי בחירתם.

עיצוב יוקרתי שלא מותיר מקום לשאלות

מלבד חווית הקפוצ׳ינו, האספרסו, הלאטה וכל סוג אחר של קפה שמסוגלת להפיק מכונת הפקה סינתיה קפוצ׳ינו של סאיקו, מגיעה המכונה בעיצוב יוקרתי ומרשים בצורה יוצאת דופן. העיצוב הייחודי של המכונה, באה לידי ביטוי בקווי גימור איכותיים בכל פינה בה, החל מן הצג המעדכן באופן מדויק על כל שלב בהכנת הקפה, דרך הכפתורים המרשימים המעבירים את בחירותיו של המשתמש למכונה, ועד למקציף החלב האיכותי.