ההתקדמות שחלה בכל עת בעולם מוצרי החשמל, מורגשת במידה רבה גם כשמדובר על מכונות קפה. בשונה מן העבר, ניתן להבחין כיום במכונות קפה מתקדמות ואיכותיות הרבה יותר, המציעות למשתמש הפקת קפה משובח במרחק של לחיצה אחת בלבד. עובדה זו, מתייחסת כמובן למכונות הקפה האוטומטיות שניתן לרכוש כיום, שהביאו ליצירת סטנדרטים חדשים ממה שהכרנו עד כה. מכונת הקפה סינתיה של סאיקו מסמלת אולי יותר מכל על הדור החדש והמתקדם של מכונות הקפה הביתיות, כשמציעה חווית קפה מושלמת שקשה לתאר במילים.

שליטה מקסימאלית של המשתמש בתהליך הכנת הקפה

הבשורה המרכזית והמרעננת שמביאה עמה מכונת הקפה סינתיה של סאיקו, הינה כמובן האפשרות של המשתמש לשלוט בצורה מקסימאלית על תהליך הכנת הקפה. בהתאם לכך, יכול המשתמש לקבוע את כמות פולי הקפה שיישלחו לחליטה, סוג החליטה והדרך בה יוקצף החלב. בנוסף, ניתן לשמור על גבי התקן הזיכרון שמותקן במכונה את תוכניות הכנת הקפה המועדפות על כל משתמש, ובכך, באמצעות לחיצה פשוטה לקבל בכל פעם את כוס הקפה הטעימה והמשובחת ביותר.

עיצוב חדשני שישדרג לכם את המטבח

שיקול נוסף שקיים בדרך כלל לפני רכישה של מכונת קפה, מתמקד בהתאמת המכונה לעיצוב הקיים במטבח. מכונת הקפה סינתיה של סאיקו, מציגה עיצוב חדשני ומרשים מכל פינה, המאופיין בקווי גימור יוקרתיים, מסך תצוגה מפואר וכפתורים מעוצבים. בהתאם לכך, משתלבת המכונה באופן מושלם בכל מטבח בעל קווי עיצוב מודרניים, כשאף משדרגת באופן ניכר את מראהו.