רכישת מכונות קפה לבית, הפכה כבר ממזמן לדבר שבשגרה עבור הצרכן של היום, כשמכונות האספרסו תופסות נתח משמעותי בהצלחה. פוקוס של סאיקו, היא ללא ספק הלהיט החם כעת בשוק מכונות האספרסו, כשמציעה בנוסף לקפה המשובח, גם קומפקטיות מרשימה, המאפשרת להציבה כמעט בכל מטבח. בהתאם לכך, גם אם ברשותכם מטבח שאינו רחב ידיים, תוכלו קרוב לוודאי למצוא מקום מתאים למכונת הקפה פוקוס של סאיקו, ובכך, להביא את חווית האספרסו המושלמת אליכם הביתה.

להכין אספרסו כמו באיטליה

ברכישה של מכונת הקפה פוקוס של סאיקו, תוכלו לחוות בכל פעם חווית אספרסו איטלקית אמיתית, המורגשת החל מהליך הכנת הקפה, ועד לטעם המשובח של האספרסו בסיום. מדובר כאן כמובן במכונת אספרסו ידנית כפי שנוהגים לרוב להשתמש ברחבי איטליה, המאפשרת לטחון את פולי הקפה באופן עצמאי, זאת כמובן בעזרתה של ידית מקצועית לחליטה.

הקצפת חלב איכותית ומיוחדת במינה

חווית האספרסו האיטלקית שמציעה מכונת הקפה פוקוס של סאיקו, לא מסתיימת רק בטחינת פולי הקפה, כשמאפשרת להקציף את החלב בשיטה ייחודית. מדובר בשיטה שפותחה על בסיס פטנט מיוחד, המאפשר להגיע להקצפת חלב ידנית באיכות גבוהה שטרם הכרתם. שימוש באותה טכנולוגיה ייחודית להקפצת חלב שמציעה המכונה, הופך למעשה כל כוס אספרסו שמייצרת לטעימה ולמשובחת הרבה יותר.