1. ברשותכם דלת נטרקת (דלת הננעלת מבחוץ), יצאתם מן הדירה, השארתם את המפתחות שלה בתוך הדירה עצמה וסגרתם מאחוריכם את הדלת – מקרה כזה נחשב לנפוץ ביותר, ורבים מוצאים את עצמם ננעלים מאחורי הדלת ללא אפשרות לפתוח אותה.
  2. ברצונכם להחליף צילינדר לדלת, גם כאן הזמנת פורץ מנעולנים תספק את המענה.
  3. בעודכם מנסים לפתוח את דלת הדירה, מפתח הדלת נשבר בתוך המנעול וכעת אינכם יכולים לפתוח את הדלת – מנעולן בנתניה ידאג להוציא את שבב המפתח השבור, להחליף את הצילינדר במידת הצורך ואף לספק עבורכם מפתחות רזרבה.
  4. ננעלתם מחוץ לרכב והמפתחות נשארו בתוכו.
  5. שכחתם את הקוד לכספת הביתית וכעת אינכם יכולים לפתוח אותה.

אף אחד לא אוהב להיתקל בסיטואציות לא נעימות, אך כשהן קורות – חשוב שניתן להן מענה מהיר. בין סוגי הסיטואציות הללו ניתן בהחלט למנות מקרים בהם נזדקק למנעולן בחולון, שכן בעיות מן הסוג הזה משאירות אותנו חסרי אונים ולעתים נזדקק באופן מיידי לפתרון. דווקא בשל הצורך הגדול למצוא פתרון מהיר לסיטואציה, הסכנה שנפעל מתוך פזיזות ונבחר מנעולן שאינו ראוי גדולה יותר, אך כל הדאגות הללו יכולות להיחסך מכם ועל מנת להימנע מהחלטה אימפולסיבית שתגמר במפח נפש .

מתי נרצה להזמין מנעולן (רמז- אך ורק אם הוא עבר קורס מנעולן)?

חשוב שנדע מתי נרצה לפנות לפורץ מנעולים. לפני הכול, כדאי מאוד שתבקשו מבעל המקצוע המגיע אליכם להציג עבורכם תעודת קורס מנעולן שקיבל מבית ספר למנעולנות. וכעת, למקרים – המקרה הנפוץ ביותר שגורר הזמנת מנעולן הוא מצב בו דלת הדירה שלכם ננעלת ומשאירה אתכם מחוץ לדירה – זה יכול לקרות בגלל שהדלת נטרקת וננעלת מבחוץ, זה יכול לקרות כי מפתח הדירה שלכם נשבר בתוך המנעול וזה יכול לקרות סתם, כי הדלת החליטה להיתקע. בכל אחד מהמצבים, תוכלו לפנות לפורץ מנעולים שיגיע תוך מספר דקות לביתכם, יטפל בבעיה ללא פגיעה בדלת או במנעול ויגבה על כך תשלום מינימלי.