עם מחירי הנופש והטיסות שיורדים פלאים לאחר החגים, ישנה הצדקה טובה עוד יותר ליציאה לחופשה בארץ ובחו”ל. חברות התעופה קובעות את מחירי הטיסות בהתאם לדרגת הביקוש, בתקופת החגים ישנו ביקוש רב לטיסות ובהתאם לכך גם עלייה במחירים.

טיסות זולות אחרי החגים

כבר כאשר תזמינו כרטיסי טיסה בחודש אוגוסט תוכלו לזהות פערים במחירים בין תקופת החגים לבין התקופה שאחרי. אם יש לכם אפשרות לקבל ימי חופשה ממקום העבודה לאחר החגים, תוכלו ליהנות מחופשה עם טיסות זולות הרבה יותר. חודשים אוקטובר ונובמבר מאופיינים במחירים אטרקטיביים, עליית מחירים צפויה להתרחש שוב בחודש דצמבר לקראת חג המולד וחגיגות השנה החדשה.

לאן כדאי לטוס בחופשת הסתיו?

את יעד החופשה שלכם תבחרו בהתאם למשך החופשה, עלויות, מזג האוויר והעדפות אישיות. בעבור חופשות קצרות בעונת הסתיו נמליץ על אירופה הקלאסית או מזרח אירופה, ניתן יהיה למצוא     טיסות זולות, בתי מלון מיוחדים במחירים שווים לכל כיס, מסעדות טובות ומגוון אתרי תיירות. חופשות באווירה של קלאב עם בריכה וחופי ים כדאי לבחון היטב, ייתכן מאוד כי המחירים המוזלים מעידים על מזג אוויר סתווי קריר אשר אינו מאפשר בילוי מהנה על החוף. טרם ההזמנה כדאי לבדוק היטב את תחזית מזג האוויר הצפויה.

חופשות ארוכות כבר תוכלו לבלות ביעדים כמו תאילנד, הודו, ארצות הברית, סין, אוסטרליה ועוד. את יעד הטיסה תבחרו בהתאם להעדפה אישית וסגנון הנופש. יש המעדיפים יעדים המיועדים לטיולים בשטח עם לינה באוהלים בעוד אחרים יעדיפו חופשות באווירה עירונית עם בתי מלון, קניות, מוזיאונים.

מתי להזמין את הטיסה?

בכדי ליהנות מהמחירים הזולים ביותר כדאי להקדים לבצע את ההזמנה, טיסות זולות תהיינה אף זולות עוד יותר כאשר תבצעו את ההזמנה כשלושה חודשים טרם המועד. תכנון מוקדם יאפשר לכם גם לקבל חופשה ממקום העבודה ולהתכונן בצורה מסודרת ורגועה לקראת החופשה. אם דרוש לכם אוכל כשר בטיסה, מושב מיוחד לתינוקות, כיסא גלגלים או סיוע מיוחד מצוות הדיילים ישנה חשיבות רבה עוד יותר להזמנה המוקדמת.

טיפים שימושיים לאיתור טיסות זולות

  • הזמנה מוקדמת, הקדימו להזמין את הטיסה כחודשיים עד שלושה חודשים טרם מועד הטיסה. גם כאשר בוחנים את דמי הביטול או שינוי במועד הטיסה תעריפי ההזמנה המוקדמת אטרקטיביים יותר.
  • הזמנה ברגע האחרון של טיסות זולות במתכונת צ’רטר.
  • טיסות יום זולות יותר בהשוואה לטיסות לילה הזוכות לביקוש רב יותר.
  • שימו לב לפערים במחירי הטיסות בין ימות השבוע, אם תגלו גמישות בתאריכי הטיסה תצליחו למצוא מחירים זולים יותר.
  • ערכו השוואה בין טיסות ישירות לבית טיסות קונקשיין תוך בחינת מסלול הטיסה וההוצאות הנלוות אליו.