הפקה של תערוכה זה בדרך כלל לא עניין של מה בכך וכל מי שיש לו ניסיון בנושא הזה יודע לומר שהמתח תמיד גדול. האם התערוכה תצא יפה כמו שרצינו? האם האורחים יגיעו? האם יכתבו בעיתון דברים טובים על האירוע? לכן, אם גם אתם מתמודדים היום עם משימה כזאת כדאי שתדעו שיש לא מעט פרטים שעליכם לקחת בחשבון. בין יתר הפרטים, כמובן שצריך גם לבחור איזה ביתנים לתערוכות יוכלו להתאים לכם, שכן יש היום אינספור סוגים של ביתנים שמיועדים לתערוכות. בתור צעד ראשון נמליץ לכם לחשוב:

  • האם אתם רוצים שכל הביתנים בתערוכה שלכם יהיו זהים?
  • האם יש גודל מסוים של ביתנים לתערוכות שיתאמו לכם?
  • האם העיצוב של הביתנים משמעותי?

אחרי שתענו על כל הפרטים הללו יהיה לכם פשוט יותר לבחור את הביתנים המתאימים לכם ביותר, אז למה אתם מחכים?

ביתנים לתערוכות שאפשר להרכיב לבד

עוד פרט שכדאי לקחת בחשבון כאשר חושבים על ביתנים שמתאימים לתערוכות, זו השאלה האם תצטרכו להרכיב לבד את הביתנים או לא. העניין הוא שבתחום של הקמת ביתנים ניתן לא רק להזמין את הביתנים עצמם אלא גם שירותי הקמה והרכבה. לכן, בין אם אתם חושבים לקנות ביתנים לתערוכות ובין אם אתם מעדיפים לשכור את הביתנים הדרושים לכם, בהחלט כדאי לחשוב על האפשרות של הזמנת שירותי הרכבה. זה יכול לחסוך לכם הרבה מאוד התעסקות, אז מה פתאום שתתמודדו עם המשימה הזאת לבד? עוד טיפ קטן שנוכל לתת לכם בנושא, זה לבדוק מאיזה חומרים עשויים הביתנים. האם הם יציבים? והאם הם מרשימים מספיק כדי להיות משולבים בתערוכה שלכם?

היתרונות של השכרת ציוד מהסוג הזה

 כאשר חושבים על ביתנים שמיועדים לתערוכות אפשר כמובן לבחור בין אופציה של קניית ביתנים ובין השכרתם. כדאי לקחת בחשבון שברוב המקרים אפשרות ההשכרה תהיה טובה יותר, כי כך תוכלו ליהנות מהעובדה שמיד עם סיום התערוכה לא תצטרכו לפרק את הביתנים בעצמכם או לאחסן אותם. כמו כן, ממש כפי שבכל התחום האחרים השכרה תמיד זולה יותר מקניה, כך גם במקרה הזה החיסכון הכלכלי ברור. מצד שני, אם אתם עושים שתי תערוכות בשבוע, טבעי שעדיף יהיה לחשוב על רכישת הביתנים ולכן כל לקוח צריך לקבל החלטה בנושא בהתאם להתנהלות שלו. אם מדובר על אדם שעושה תערוכות רבות אפשרות קניית הביתנים כן תצא זולה וכלכלית יותר כך ששווה לכם לבדוק את האופציה הזאת.