כשנולד תינוק הוא בורא עולם ומלואו. אי אפשר לתאר את עצמת הרגש שחווים הוריו. הוא לא יישאר תינוק עוד זמן רב לכן חשוב וכדאי ללכוד את הרגע, להקפיאו ולהנציחו. אמנם אפשר לצלם אותו באמצעות הטלפון הסלולארי אבל האיכות, האיכות…

אם אתם רוצים להעניק לכם ולתינוק מתנה לחיים- סטודיו מקצועי לצילום יאפשר לכם להעניק אותה באיכות גבוהה ביותר. בסטודיו יוצרים אווירה נעימה וחמימה; מתאימים את מידת הטמפרטורה הרצויה. בשידת ההחתלה אפשר להחליף לו טיטול על פי הצורך בכל עת גם בתוך מהלך הצילומים. כשהטבע עושה את שלו- אנחנו לא מתערבים ונותנים לו, כמובן, קדימות..

אביזרים כגון כובעים, סרטי ראש, רקעים צבעוניים, כריות, קערות, ריפודים ואקססוריס שונים הופכים סטודיו לצילום ללוקיישן נוח ונעים. האווירה הרגועה, הרגש החם והשופע שהתינוק מעורר, הסבלנות והשקט, התאורה שמוסיפה נופך ייחודי – כל אלה הופכים את הסשן הצילומי לחוויה. התוצאה מרהיבה והתהליך מעצים.

עם ההורים ובלעדיהם

אין מגבלה של מספר תמונות וכל רצון של הורי התינוק יכובד, כך בתמונות שבהן יצולם רק התינוק וכך בתמונות שהוריו יישאו אותו על כפיהם ובחיקם- ביחד ולחוד. בסטודיו מכבדים אתכם, ההורים, בכל הכבוד שאתם ראויים לו. רק אתם יכולים להרגיש האם יש תנוחות מסוימות שעלולות להביך אתכם או, בבוא היום, את התינוק, שהוא, כיצור חי, כיישות עצמאית, ראוי וזכאי ליהנות מכל הכבוד.

מניפת ההבעות

לתינוקות יש מגוון עשיר של הבעות בלתי רצוניות, ספונטאניות. בסטודיו מקצועי, כאשר הצלם ו/או ( אולי בעיקר…) הצלמת מתאפיינים ומצטיינים לא רק ביכולת מקצועית טכנית אלא ברגישות רבה, ערים וקולטים בשברירי שנייה הבעה שמתאימה מאין כמוה לצילום, וכך, בתהליך המתמשך, ניתן ללכוד בעדשת המצלמה מניפה מרהיבה של הבעות פנים. לבד מצילומי ניו בורן יש יופי וקסם בצילום תינוקות בחודשי חייהם הראשונים, כאשר ניתן לגוון ולהעשיר את ההבעות ולהוסיף תנועות כמו הרמת ראש, שליחת יד לחפץ כל שהוא, זחילה, ראשית ישיבה ואפילו צעדים ראשונים.

צילום ניו בורן הוא תהליך שבסופו מקבלים תמונות שניתן להגדילן ולתלות בבית ואלבום עם תמונות ערוכות בקפידה. הצילום יכול להיעשות בסטודיו, בבית, בחיק הטבע ובשילוב לוקיישנים. ניתן לקבל את התמונות, כשהן ערוכות ומעובדות, על דיסק, ועל פי הסכמה מראש גם קולאז’ מודפס עם מגוון תמונות נבחרות.

אם וכאשר בא לכם להיזכר לבכות מאושר…

אחד הדברים שאין להם מחיר הוא זיכרונות וגעגועים. צילום ניו בורן הוא מסוג המתנות שהן גם מזכרת. הצילום מתעד ומנציח את ראשית חייו של תינוק, לוכד את הבעות פניו כשהוא בוהה, משתאה ואפוף פליאה, בעולם שזה עתה נולד אל תוכו. אלבום תמונות ניו בורן ייוותר לעד מזכרת מרגשת. בכל עת כשתרצו לשוב בעיני רוחכם אל הימים הראשונים שאחרי הלידה ואל החוויה העזה שחוויתם בהם- צפייה בתמונות שבאלבום תחזיר אתכם אל הימים ההם, הבלתי נשכחים, המתועדים ומונצחים בצילומי סטודיו מקצועיים ואיכותיים.

הכתבה בשיתוף יעל שמר סטודיו לצילום.