שנת 2018 נגמרה, ושנת 2019 החלה, מה שאומר שסרטים חדשים עולים לאקרנים במטרה לכבוש את השנה החדשה. אומנם אנחנו מספר חודשים לפני הקיץ, שזו נחשבת עונת הבלוקבסטרים, עונת הסרטים הגדולים, אך בימים אלה אנחנו מציינים לא רק את סיום השנה האזרחית והתחלתה של שנה חדשה, אנחנו גם ציינו זה מכבר את חוג המולד, חג שתמיד מביא עמו סרטים חדשים לקולנוע.

מי שמבקר היום בבתי קולנוע, יכול למצוא מספר סרטים מומלצים. כמובן שהכל עניין של הגדרה, מה נחשב מומלץ ומה לא, אך אפשר לומר שבאופן כללי, בדרך כלל קיימת הסכמה בקרב לא מעט צופים וצופות, מה נחשב לסרט מומלץ, כשזה ששווה להשתית עליו מספר שעות צפייה.

היום, כידוע, לא רק מבקרים קובעים מה הם סרטים מומלצים בקולנוע אלא גם צופים מן המניין עושים זאת באמצעות אתרי אינטרנט שונים, אתרי דירוג וכן בעזרת רשתות חברתיות. לכן שווה להתעניין, להציץ, ולהיות חבר בקבוצות שונות או עמודים מסוימים בפייסבוק. ככה אפשר לגלות סרטים מומלצים, סרטים חדשים ובכלל סרטים שלא תמיד כותבים עליהם בתקשורת.

בחלק הבא של המאמר, אנחנו נציג מספר סרטים מומלצים בקולנוע, כאלה שמשתלם לארגן יציאה עבורם ולא לחכות עד שיגיעו לטלוויזיה או לצפות דרך האינטרנט. מדובר בסרטים, שצריך לראות אותם על מסך גדול, כמו פעם, בשביל לחוות את החוויה בצורה שלמה.

אילו סרטים מומלצים יש בקולנוע

רפסודיה בוהמית – אומנם זה כבר לא סרט חדש לגמרי, אך הוא נחשב מומלץ בקרב כל מי שצפה בו ובוודאי בקרב מעריצי להקת קווין ובכלל אנשים שאוהבים מוזיקה. מדובר בסרט שמספר את סיפורו של פרדי מרקורי סולן להקת קווין, בעת כתיבת השיר שנושא את שם הסרט.

פתאום משפחה – סרט אמריקאי בכיכובו של מארק וולברג. הסרט מגולל את סיפורם של זוג שרוצים לאמץ ילדים, הם פגושים שלושה אחים וביניהם בת מרדנית. הם מחליטים לאמץ אותם וכך הם הופכים למשפחה שצריכים תוך כדי תנועה ללמוד מה זה להיות.

ספיידרמן: ממד העכביש – אחרי שהסרט ספיידרמן כבש את המסכים בגרסה הרגילה, הגיעה גרסת הקומיקס שזוכה להצלחה גדולה, לא רק בקרב ילדים אלא גם בקרב מבוגרים. הסרט קיבל ביקורות מאוד טובות בקרב מבקרים רבים. כמו בסרטים אחרים בסדרה של גיבורי על, גם בסרט זה, ספיידרמן מבקש להציל את הטובים מפני הרעים.

אהבה מריקוד ראשון – סרט בריטיקלאסי על אישה “מרובעת” שמגלה שבעלה בוגד בה עם בחורה צעירה, אז היא מחליטה לברוח אל בית אחותה שמתגלה כהיפך הגמור ממנה. בחורה שיוצאת לדייטים ונהנית מהחיים. היא מחליטה להתלוות אליה ומגלה את הנאות החיים, כולל את הריקודים במועדון הקהילתי.

מרי פופינס חוזרת– גרסה חדשה לסרט המצליח, כולל המטרייה המפורסמת וכל הדברים שאנחנו זוכרים מהסרט המקורי.