האפשרות לבצע עסקאות מכירת רכב קיים תוך רכישת רכב חדש מול היבואן מביאה עמה יתרונות כמו חיסכון בזמן. אם הזמן שלכם הוא משאב יקר ערך עסקת הטרייד אין תהיה בחירה נכונה בעבורכם. אנשי עסקים אשר אינם מוצאים את הזמן לטפל במכירת הרכב בעצמם יפיקו תועלת מההתנהלות המהירה והנוחה מול היבואנים, עסקאות הטרייד אין מאפשרות את מכירת הרכב הקיים וקניית הרכב החדש בו זמנית, לא יהיה מצב בו הלקוח נשאר ללא רכב אפילו ליום אחד.

מהי עסקת טרייד אין?

עסקת המרת רכב קיים ברכב חדש, הלקוח מוכר את הרכב הקיים שלו לסוכנות הרכב תוך רכישה של רכב חדש בסוכנות. את שווי הרכב הקיים מפחיתים מהמחיר אותו יש לשלם בעבור הרכב החדש. מסלול טרייד אין מתאים לבעלי רכבים עסוקים וגם לכאלו המחזיקים ברכבים בעלי סחירות נמוכה, רכבים אותם קשה יהיה למכור באופן עצמאי.

מהי עסקה משתלמת?

עסקאות משתלמות ניתן להגדיר בכמה דרכים, עסקה תוגדר ככדאית ומשתלמת כאשר היא עונה לצרכים ולציפיות של הלקוח. יש אשר מגדירים עסקת טרייד אין מוצלחת כעסקה בה הצליח הלקוח לקבל מחיר גבוה בעבור הרכב הקיים שלו ובמקביל לרכוש רכב איכותי במחיר נמוך באותה הסוכנות. אחרים יגדירו עסקת טרייד אין טובה כעסקה מהירה בסוכנות המציעה מבחר גדול של רכבים חדשים במחירים אטרקטיביים. בכדי לקבל את העסקה הטובה ביותר יש להגדיר תחילה את הצרכים והציפיות שלך.

עסקאות הטרייד אין לרכבים חדשים

כיום, רוב יבואני הרכבים מציעים מסלולים של טרייד אין ללקוחות, היבואנים מבינים כי המסלול מהווה חלק בלתי נפרד מהשירות אותו מצפה הלקוח לקבל. בתקופה בה אין זה פשוט למכור רכבי יד שנייה נדרשים היבואנים לספק מענה מתאים. עסקת רכישה של רכב חדש תהפוך אטרקטיבית יותר כאשר יש לכם אפשרות להיפטר ברגע מהרכב הקיים שלכם תוך קבלת מחיר הוגן ופטור מלא מההתעסקות עם מכירת הרכב בלוחות יד שנייה.

קניית רכב חדש מביאה עמה שקט נפשי, עם רכישת הרכב ישנה גם אחריות יצרן המעניקה לכם שקט נפשי. עסקת קנייה משתלמת היא כזו המשרתת את כל הצרכים והציפיות שלכם, היבואנים נכונים היום לגלות גמישות בכדי לסגור עסקאות, השוק מאוד תחרותי והדבר פועל לטובת הצרכנים. עסקת רכב משתלמת היא כזו המשלבת פריסת תשלומים, פתרון מכירה מתאים לרכב הקיים שלכם, אחריות וטיפולי תחזוקה לרכב, אביזרים נלווים במחירים אטרקטיביים ומועד אספקה מהיר.

את עסקת המכירה הטובה ביותר תקבלו תוך השוואת מחירים ותוך פירוט מפורש ומפורט של הצרכים שלכם מול נציג המכירות. אם נחוצים לכם אביזרים משלימים או פריסת תשלומים כדאי לציין בפני נציג המכירות כי זו תהיה הדרך לסגור עמכם את העסקה המשתלמת ביותר בעבורכם ובעבורו.