כל אדם מודע למשמעות של רכב החשוף לשמש שעות ארוכות; הצבע דוהה, הצמיגים מתייבשים, ולמזגן לוקח יותר מידי זמן לקרר את המכונית מבפנים. מצד שני, בימי החורף הקרים לוקח זמן רב מידי עד שהרכב מתחמם וכתוצאה מכל אלו ביחד הבלאי מגיע במהירות. בשל כל אלו ועוד סוכך לרכב הוא מוצר חובה על מנת להגן על הרכב שלנו מכל המפגעים הללו עד כמה שאפשר, להאריך את חייו ולשמור על ביצועיו.

כיצד סוכך לרכב הוא פתרון לבעיה?

העניין הוא, שבישראל מאוד קשה להסתדר בלי רכב. באיזורים רבים בארץ אין תחבורה ציבורית, שלא להזכיר את ימי שבת. כמעט כל בית בישראל מחזיק לפחות במכונית אחת, ולאלו ששפר עליהם גורלם יש חנייה כחלק מהבית, או חנייה שמורה ברחוב. לצערם של הרוב, לא לכולם יש חנייה שכזו.

כאן עולה הצורך ברכישת סוכך לרכב מכיוון שרוב בעלי הרכבים מוצאים עצמם מעמידים את הרכב בחוץ ללא כל הגנה. והאמינו לנו, יש הרבה ממה להגן עליו:

  • האויב העיקרי, השמש – אין דבר נוראי יותר מלהכנס לרכב שעמד בשמש כל היום. מרגיש כמעט כמו לצעוד אל תוך תנור, ואז גם למזגן לוקח המון זמן להתחיל לפעול. החום החזק עלול גם לגרום לצבע הרכב לדהות ואפילו להתקלף במקרים מסוימים.
  • לכלוך – אבק, פיח, גשם, פרחים ועלים שנושרים מהעצים, יונים ועטלפים והרשימה עוד ארוכה. סוכך רכב יגן עליו מפני כל אלו ותפחית את התדירות בה אתם מגיעים לבקר בשטיפת הרכב.
  • להגן גם על עצמכם – נניח שהחלטתם לנקות את הרכב בעצמכם, להחליף מים, או לבצע כל טיפול אחר שאפשר לבצע בבית, הרי לא תרצו להיחשף לשמש או הגשם! בזמן שאתם עסוקים בלטפל ברכב היקר שלכם, הסוכך יגן עליכם.

 

חברה מקצועית ואמינה

כעת נשאלת השאלה, היכן רוכשים סוככים לרכב – התשובה פשוטה ולרוב תענה על כל שאלת “איפה קונים” שתעלו בעתיד. חפשו חברה הנחשבת לבעלת ניסיון, וותק ואמינות בתחום, והגיעו אליה בעצמכם. ישנם המון סוגים של סוכך לרכב וכדאי מאוד להתייעץ ולראות בעצמכם את האפשרויות טרם הרכישה.