הרכב הישן שלכם שוב לא מתניע? נמאס לכם לגרור אותו ממוסך למוסך ולהוציא עליו הון תועפות? בדיוק ברגע הלא נכון הוא עושה לכם צרות? זה הזמן שאתם צריכים לשקול לפנות לשירותיו של קונה רכבים לפירוק. ברור לכם שאם תנסו למכור את הרכב הישן שלכם – תקבלו עליו מחיר נמוך מאוד, הרבה מתחת למחירון ולעתים זה ממש לא ישתלם לכם, החזקתם את הרכב כל כך הרבה זמן, אין לכם מה לעשות אתו וכעת הוא סתם תופס מקום בחניה – מכירת הרכב לפירוק הנה הפתרון האולטימטיבי עבורכם.

בארץ יש תעשייה ענפה שעוסקת בקניית רכבים לצורך פירוקם. אדם שקונה רכבים לצורך פירוק מעוניין בשני סוגים עיקריים: רכבים שניזוקו בתאונה בשיעור שעולה על שישים אחוז משווי השוק שלה והוגדרו כנזק טוטאלי, וכן רכבים ישנים מאוד אשר בעליהם אינם מצליחים למכור אותם.

כאשר תפנו לחברה אשר קונה רכבים לפירוק תקבלו כסף במזומן, כך שאינכם צריכים להתעסק עם שיקים, סליקת אשראי וכד’.

לקניית רכבים לפירוק ישנם יתרונות נוספים, היא מורידה את הסיכונים לתאונות בכביש, מכיוון שמכוניות ישנות בעלות תפקוד לקוי ובעלות סיכון גבוה לגרימת תאונות. בנוסף, ישנו קשר לאיכות הסביבה, אחד הגורמים המזהמים הוא תהליך תעשייתי של עיבוד מתכת לרכבים. חברת הפירוק רכבים תמחזר את המתכת ובכך תמנע זיהום אוויר.

גם חברות הביטוח מסרבות לעשות ביטוח מקיף לרכבים ישנים והם ימליצו לכם למכור את הרכב שלכם לחברה לפירוק רכבים, פשוט לא משתלם להם לבטח רכבים כל כך ישנים, שסיכויים התאונות שלהם כה רבים.

החברה שקונה רכבים לפירוק מפרקת אותם וכל חלק שאפשר לעשות בו שימוש חוזר – מוכרים אותו לסוחרי חלפים וכן למוסכים והם מוכרים אותם למוסכים כללים, אשר מתקינים אותם ברכבים. לא כל החלקים מספיק טובים לשימוש חוזר, ולכן חלק מהם נפסלים לשימוש. אם אפשר למחזר אותם כחומרי גלם, אזי מבצעים זאת, כמו עם ברזל למשל, אך אם לא – משליכים אותם לאשפה.

מה תוכלו לקבל תמורת הרכב שלכם לפירוק?

בדרך כלל לא תקבלו יותר מעשרה אחוזים משווי השוק של הרכב וברוב המקרים אפילו פחות. זכרו כי אנו מדברים על כלי רכב ישן או כזה שיצא מכלל שימוש, ספק אם תמכרו אותו ולכן עדיף כן למכור אותו לקונה רכבים מפירוק. במקום שתיאלצו לגרור אותו ושיעלה לכם כסף, בפירוק רכבים הגרירה היא על חשבון החברה. אל תתמהמהו.

אז אם נמאס לכם מהמוסכים, אשר בהם אתם מבלים כל שני וחמישי ואם נמאס לכם שהרכב שלכם מעלה אבק ובמקום לנסוע בו, אתם נאלצים להשתמש בתחבורה הציבורית וכבר מזמן הבנתם שלא תצליחו למכור אותו במחיר ריאלי, פנו לשירותי פירוק רכבים.