כמו שיש אנשים שלא מסתפקים במטבח שהקבלן נותן להם בדירה החדשה והם מעדיפים להוסיף עוד כסף (ולפעמים ממש הרבה) כדי להזמין מטבח שיהיה בדיוק לפי טעמם, ככה מתנהגים עם רכב, ואגב זה אופייני גם לנשים וגם לגברים. יש כאלה שלא מוותרים על דגם מסוים של רכב, בשום פנים ואופן והאמת היא שעם האפשרויות של חברות מימון לרכב היום, כל אחד בעצם יכול לרכוש לעצמו רכב יוקרה. הם גם לא יוותרו עם שיפורי רכב שירימו את הסטטוס שלו לשמיים. יש גברים וגם נשים “שמאוהבים” ברכבים שלהם קשות. הם החבר הכי טוב שלהם, הם בלתי נפרדים. הם זוכים “למקלחות” לעתים קרובות, לפינוקים שונים וחלק מהם אלה הם שיפורי רכב. זה אומר כל מה שעשוי לגנדר ולייפות את הרכב, להפוך אותו ליותר נוח ולשפר את המראה שלו.

תבחר שיפורי רכב ושים גז!

כל מה שיכול לשפר את מראה הרכב שלך, כלול בקטגוריה של שיפורי רכב. זה אומר שזה יכול להיות מגנים נוחים, תופסות, מדרגות צד לרכב, מדבקות ועוד. הקשר הזה בין הנהג לרכב, מתבטא שאין סוף שיפורים שאפשר להכניס לרכב. ראשית כדי שהוא יהיה יותר משופר ויפה, אבל גם נוח למדי. יש אנשים שמבלים כל כך הרבה שעות ברכב שלהם שבעדיפות שלהם לשפר את הרכב לפני שהם קונים כורסת טלוויזיה חדשה. עד כדי כך הם חולי הגה.

ניווט, בטיחות, גלאי מכמונות- אין גבול !

כשמדברים היום על שיפורי רכב, מדברים בעיקר על מוצרים דיגיטליים שאין היום כמעט נהג שלא היה רוצה אותם ברכב שלו. מדובר על מערכות דיגיטליות לניווט, גלאי מכמונות, מערכות תיעוד ועוד. ויש גם תאורת לד וחיישני חנייה. בניווט און ליין למשל, מתחברת המערכת למסך המקורי של הרכב ואין יותר גדול מזה. הנה כמה מהשיפורים שניתן להתקין בכל רכב.

 

  • מערכת ניווט הכוללת עדכון של מפות, חישוב של עומסי תנועה. היא מתחברת למסך של הרכב ומופעלת דרך המסך המקורי.
  • היא עושה שימוש במחשבי ניווט הכי מתקדמים שיש.
  • היא זמינה לבעלי רכבים כמו פרארי, פורשה, מרצדס, לנד רובר ועוד.
  • ויש גם שיפורי רכב וניהול ציי רכב עם מצלמות רוורס, מצלמות תיעוד מתקדמות ופתרונות תקשורת לנביעה בטוחה. דיבוריות איכותיות, תושבת לפלפון וגם חיישני חנייה.
  • גלאי מכמונות יפעל עוד לפני שתראו את המכמונת וכך תוכלו להגיב בהתאם.