טלפתיה היא היכולת לקרוא מחשבות, גם אם לא קיים שום גירוי חושי, אשר עשוי לנבא אותם. למעשה, כולנו יכולים לפתח יכולות טלפתיות, ואף יש לכך הסברים וסימוכין מדעיים מעולמות פיזיקת הקוונטים מהי טלפתיה? ואיך היא באה לידי ביטוי בחיים המודרניים?

טלפתיה- כשדומה מושך דומה

טלפתיה היא אנרגיה, מחשבה, חלק מהשדה האנרגטי המקיף אותנו, היא משולה לאטום, שנמשך אל אטום אחר, גם מצדו השני של העולם. אנשים, אשר ניחנו בטלפתיה נקראים גם אמני חושים, יש להם יכולת להתחבר לשדה האנרגטי של האדם מולם ולקרוא אותו ממש כמו ספר פתוח.

איך הם עושים זאת?

אמני טלפתיה מחוברים לרגש, לניואנסים הקטנים, שמרכיבים את יומם, הם לומדים לסמוך על הקול הפנימי שלהם, שיש אנשים, אשר מכנים אותו אינטואיציה, ולאט לאט הם מקבלים ביטחון להתבונן באבסטרקט, בבלתי נראה, בלקט ממנו מידע. למעשה, אמן טלפתיה מדומה לשדה המגנטי, שמקיף אותנו, כאשר הוא מתרגל ומסגל את היכולת הזאת, הוא יכול לדלות כל מידע, לרבות הרגשות והמחשבות של מי שנמצא מולו?

איך תוכלו לגייס את הטלפתיה לחיי היום יום?

הטלפתיה היא לא כלי, שנועד רק ליחידי סגולה עם חוש שישי, למעשה מדובר ביכולת מובנית של כל אחד מאתנו, והיא ממוקמת באונה השמאלית של המח, האונה שדווקא אחראית על החשיבה הלוגית, המתמטית והאנליטית. אונת השכל. אך למרות זאת, הדרך לפתח את הטלפתיה נעשית דווקא באמצעות האונה הימנית- האונה, שאחראית ליצירתיות, לרגש, לתחושת הזרימה בחיים.

איך לפתח את הטלפתיה שלכם?

צרו לכם מרחב של שקט- מדי יום, שבו עם עצמכם, ונסו להיות קשובים לגוף, מה כואב? איפה כואב? איזה סוג של כאב? נסו לנשום אל המקום, שמציק לכם, ותנו לרגשות להציף אתכם. התרגיל זה יפתח בכם יכולת להקשבה פנימית, יכולת זאת היא הבסיס לחיבור לשדה האנרגטי, שמקיף אותנו.

התחברו לסביבה- העולם המודרני מציע לנו שפע אין סופי של גירויים, שפע שיותר סוגר אותנו מאשר מעודד אותנו לחוות אותם. התחילו להבין יותר, הקשיבו לצלילים, הריחו ניחוחות, תנו מקום לחוויה, ופנו מקום להוויה, וכך תסגלו לכם תנועה מעט אחרת מהעולם המודרני, שתאפשר לכם פרספקטיבה רחבה יותר.

מרחב פרטי והתחברות לסביבה דרך החושים הם שני כלים, שמהווים את הבסיס לפיתוח חוש הטלפתיה האישית שלכם.

לסיכום, טלפתיה היא היכולת לקרוא מחשבות, והחדשות הטובות הן, שזו יכולת, שכל אדם יכול לפתח באמצעות הקשבה פנימית ושימת לב למסרים, שמגיעים את החושים. מעבר לכך, מדובר בסך הכל בחיבור לשדה המגנטי הסובב אותנו וליקוט של מידע רלוונטי ממנו. אמני חושים מציעים, הלכה למעשה, חוויה של מפגשי טלפתיה מרתקים, שמצליחים להמחיש את היכולת הזאת ולהפתיע את המשתתפים כל פעם מחדש.