אחד היעדים הפופולריים בקרב ישראלים היא ניו יורק ואין זה מפתיע. ניו יורק היא הרבה יותר מעוד עיר בארה”ב, היא סמל אמריקאי, יש הסבורים שהיא החלום האמריקאי, כל אחד חולם להגיע לניו יורק, כל אחד חולם להצליח בניו יורק. מעטים הערים בעולם שניתן להגיד עליהן, את מה שאפשר להגיד על ניו יורק, אם עשית את זה שם, אין לך שום בעיה לעשות את זה בכל העולם. הרי עיניי כל העולם החופשי נשואות לשם.

חוץ מזה שניו יורק נחשבת מזה שנים לעיר יהודית, יש בה יותר יהודים מאשר בכל עיר אחרת בעולם (בתקופות שונות היו בה יותר יהודים מאשר בישראל), העיר מוכרת בכך שהיא תמיד הייתה מסבירת פנים ליהודים והם חלק בלתי נפרד מהעיר. לראייה מספר בתי הכנסת והישיבות בעיר, העובדה שחסידים רבים בחרו להתגורר בברוקלין ולא בשום עיר אמריקאית שלא נדבר על ישראל, והעובדה שמדי שנה נערך בעיר מצעד תמיכה בישראל. במילים אחרות, ניו יורק היא משלנו.

כעת עולה השאלה שרבים בוודאי שואלים את עצמם, כיצד משתלם לטוס לניו יורק, ואיך מארגנים חופשה איכותית בעיר. לפני שנסביר על טיסות לניו יורק, חשוב לומר, היום בניגוד לתקופה של עד לפני מספר שנים, יש לישראלים הרבה יותר אפשרויות לטוס לניו יורק וליהנות מחופשה זולה באופן יחסי. ניו יורק אומנם עיר יקרה, אך מי שרוצה יכול לארגן לעצמו חופשה במחיר מוזל, החל ממציאת טיסות לניו יורק במחירים נוחים ועד מלונות זולים וכמובן אוכל זול וטוב. צריך לחפש ומוצאים.

טיסות לניו יורק – הדרך הכי טובה להגיע אל העיר

בעיקרון ישנם 3 דרכים להגיע אל העיר. דרך אחת, היא טיסה ישירה. זו הטיסה היקרה ביותר שיש אך המהירה ביותר. מי שלא רוצה לבזבז זמן יקר, יכול לעלות על טיסה מתל אביב, לנחות בניו יורק אחרי 10-11 שעות בערך. זה יותר יקר, אך יותר מהיר מבחינת זמן. הבעיה היא, שזה אומר להיות 11 שעות בתוך מטוס.

דרך אחרת היא באמצעות טיסת המשך, קונקשיין. הרעיון הוא לטוס ליעד מסוים ומשם לקחת טיסת המשך לניו יורק. שתי הטיסות מאורגנות ומסונכרנות. זה יותר זול, בדרך כלל ב-100 עד 200 דולר, אך זה הופך טיסה של 11 שעות, ליום ארוך של טיסות.

אפשרות שלישית, היא לטוס ליעד אחר בארה”ב ומשם לקחת טיסה או רכבת לניו יורק. זה יותר מסורבל, ארוך וגם לא תמיד משתלם מבחינה כלכלית.

כיצד מארגנים נופש זול בניו יורק

בשביל לארגן נופש זול, ההמלצה היא לקחת טיסות לניו יורק, כלומר טיסה ליעד מסוים ומשם קונקיישן, וכשמגיעים לעיר, לא לקחת בהכרח מלון, אלא אפשר לקחת אכסניה או לישון אצל משפחה. ככה אפשר להוזיל באופן משמעותי את עלויות הלינה והשהות בעיר.