לעיתים ישנו פער בין הרגשות שלנו כלפי אנשים היקרים לנו לבין היכולת שלנו לראותם בפועל ולבקרם, גם ברגעי שמחה. למזלנו, היום ישנן דרכים להביע רגשות אלה. יכולת הזמנת מתנות באינטרנט היא ללא ספק מקלה. גם אמצעי התקשורת המתקדמים שישנם היום מאפשרים לדבר ולתקשר עם אדם רחוק כאילו הוא נמצא ממש בסלון ביתכם. הנה לפניכם מספר רעיונות כיצד להעניק מתנה גם לרחוקים מכם:

להיזכר באדם היקר לכם

לפני רכישתה של מתנה זו או אחרת, היזכרו היטב באותו אדם. גם אם כעת אתם רחוקים, האדם בתוכו נשאר כפי שאתם זוכרים אותו. העלו בראשכם את התכונות המאפיינות אותו, את הדברים שאהב לעשות, את הבגדים שלו או הפריטים שמילאו את חדרו אם מדובר על חבר ילדות או ביתו מאוחר יותר. לאט לאט יצוצו לכם באופן אסוציאטיבי המתנות המתאימות ביותר עבורו. כל שנותר כעת הוא להיכנס לאינטרנט ולחפש. באתרי הרכישות באינטרנט ניתן למצוא כל חפץ שרק יעלה בראשכם.

דבר אלי בפרחים

פרחים הם הרבה יותר מצורה, צבע וריח. המכלול של זר פרחים מכיל בתוכו חוויה רב חושית ממש. לא סתם הפרחים מהווים כבר שנים את סמל האהבה האולטימטיבי. עם זאת, מעגל הלקוחות של הפרחים התרחב מזמן מעבר למתנה לאהוב או אהובה. הפרחים הם מתנה מקסימה להורים, סבא וסבתא, יום הולדת של חבר טוב, מתנה ללידה של חברה טובה ועוד. באתרי אינטרנט אשר מבצעים משלוחי פרחים בראשון לציון ואזור המרכז ואפילו לכל הארץ מוצעים סוגים שונים של זרים בעלי מראה חגיגי, שמח, סולידי, זרים בעלי צבעים חמים ככתום ואדום, צבעים המסמלים אהבה כוורוד  או זרים בעלי צבעים שקטים ורציניים יותר כלבן וסגול. ניתן להוסיף לזרי הפרחים גם מתנת לידה אם הם ניתנים לכבוד לידה או לשלב בתוך הזר פרחי שוקולד אם מדובר בחובבי מתוק. בכל מקרה, כאשר ההזמנה נעשית ממקום הקרוב לאזור מגוריו של האדם היקר לכם הוא יקבל זר פרחים רענן וטרי. יתרון נוסף הטמון בפרחים הוא שמדובר במתנה מתכלה, כזו שאינה תופסת אבק על המדף אלא רק מותירה זיכרון מתוק וריחני.

מתנה מתכלה וחוויה בלתי מתכלה

ואם אנו עוסקים במתנות מתכלות שאינן תופסות מקום, מתנה נוספת שניתן לשלוח דרך הדואר או המייל היא שובר המקנה כניסה חינם לאטרקציה או בילוי שהאדם היקר לכם יבחר בעצמו. ישנם שוברים המקנים כניסה לספא, לרכיבה על סוסים מול שקיעה, טיול ג’יפים, רחיפה במצנח ממונע ואפילו סתם כרטיס לסרט או ארוחה במסעדה. כל אלה ישמחו כל אחד, במיוחד אם שובר אחד מקנה בחירה מתוך מספר אפשרויות. זוהי מתנה מלאה בפרגון אשר נותנת את התחושה כי חשוב לכם להעניק ליקירכם הנאה מלאה. גם הענקה של סדנה או קורס בתחום המעניין אותו ונמצאים באזור מגוריו תהווה עבורו חוויה נהדרת. סדנת סריגה, תכשיטים או סדנה בתחום הרוחני הן רק מספר דוגמאות לקורסים או סדנאות שניתן להעניק.

הזמנה באינטרנט של מתנות מיוחדות

ניתן למצוא ולהזמין באינטרנט כל מתנה אותה יקבל יקירכם ממש עד לביתו. ניתן גם לחפש מתנות מיוחדות הנעשות עבורו באופן אישי. יש בכך תחושה של פינוק או תחושה שבאמת הוא יקר ליבכם. לדוגמה: מתנה עם תמונה משותפת המודפסת עליה: כוס עם תמונה שלכם יחד, קנבס עליו מודפסת תמונה כזו, מגבת או כל חפץ אחר עם תמונה משותפת ניתן להזמין דרך האינטרנט כשכל שעליכם לעשות הוא לשלוח את קובץ התמונה הנבחר. השאר כבר תחת אחריותו של האתר ממנו נעשית הזמנה.

ומעל לכל- לדבר ולברך כאילו האדם נמצא לידכם

מעבר לכל מתנה, הדבר החשוב ביותר עבור כולם הוא היחס האישי והמילה החמה. היום ישנן אין סוף דרכים לעשות זאת. ישנן מספר תוכנות כמו סקייפ אשר מאפשרות לבצע שיחת וידיאו כאילו האדם נמצא ממש לידכם. אל תשכחו לדבר איתו ולברך אותו ביום הגדול שלו. גם שיחת טלפון פשוטה תעשה את העבודה.

היום קיים מגוון דרכים להעניק מתנות גם לאנשים הנמצאים רחוק מכם. העידן בו אנו נמצאים אשר מוביל יותר ויותר אל רכישות באינטרנט מאפשר לרכוש כל דבר שתחפצו עבור היקרים לכם.