רובנו אוהבים מאד להתלבש יפה, בבגדים איכותיים, שנעשו ע”י מעצבים מובילים. אלא שיש כמובן סוגיה שחשוב לשים לב אליה. כשאנחנו בוחרים את בגדי המעצבים השונים – וזו סוגיית המחיר. כשמדובר על בגדי המעצבים המפורסמים והמוכרים, הם נמכרים במחירים גבוהים מאד. מכאן כמובן עולה השאלה, איך נוכל מצד אחד לקנות בגדי מעצבים, אך מצד שני לא לשלם מחירים גבוהים מידי? אחת הפתרונות המדהימים והמיוחדים ביותר, הוא פשוט לקנות בזול ממעצבים צעירים ומבטיחים. מדובר על אפשרות שקורצת כיום לישראלים רבים וצוברת תאוצה באופן מרשים מזה כעשור לפחות. גם בוטיק המעצבים בדיזנגוף סנטר מציג מעצבים צעירים. לחצו כאן וצפו בבוטיק המעצבים בסנטר.

 למה לפנות למעצבים הצעירים?

כשאתם חשובים על הפניה למעצבים צעירים, כדאי לזכור שרוב מעצבי האופנה המפורסמים היום, לא נולדו גדולים, עשירים או מפורסמים. רבים מהם התחילו בעצם כמעצבים צעירים מאד ומבטיחים, והחלו למכור את הבגדים שעיצבו בבוטיקים שונים. כך בעצם, אם אתם תפנו היום למעצבים הצעירים השונים שפועלים בישראל, מי ידע מה יהיה איתם בעתיד? אפשר שחלקם אף יהיו מעצבים גדולים וידוע שם במקומות שונים, ועולם האופנה הישראלי אכן זוכה לדריסת רגל משמעותית מאד בעולם האופנה העולמי., ולכן אפשר לראות את רכישה כזו כהשקעה כדאית מאד.

אולם מעבר לחשיבה על העתיד, כדאי לזכור דבר אחד: כשאתם הולכים לקנות בזול ממעצבים צעירים ומבטיחים, אתם פשוט מקבלים בגדים איכותיים ונהדרים. אלו לא אותם בגדים רגילים שאתם מכירים מהחנויות ההאנגרים או חנויות העודפים מצד אחד, עם העיצוב החדגוני, אבל מהצד השני אלו ממש לא אותם הבגדים של מעצבי העל שעולים הון תועפות. אתם מקבלים כאן בגדים שעוצבו באופן אישי, עם המון מחשבה והשקעה, עם חומרי גלם איכותיים מאד – אך מאחר שהם אינם ממותגים, אלא של יוצרים צעירים שמעוניינים בחשיפה ובצבירת לקוחות – המחיר שלהם הוא זול ונוח, וכך תוכלו להרכיב לעצמכם מלתחה שלמה עם בגדים מיוחדים אלו.

 היכן נמצא את הבגדים הללו?

יש כמה מקומות שבהם נוכל לקנות במחירים זולים את הבגדים של המעצבים הצעירים והמבטיחים ביותר בישראל. כך למשל, נוכל לפנות לבוטיק המעצבים של דיזינגוף סנטר. זהו למעשה יריד שמתקיים מזה כעשור יומיים בשבוע, לרוב בימים חמישי ושישי בשעות הצהריים. בבוטיק זה נוכל למצוא בגדים מדהימים ומיוחדים של הצעירים המבטיחים ביותר בישראל, כשהם נמכרים במחירים נוחים במיוחד. כך גם נהנה ממחירים זולים, וגם נוכל לתרום לשוק האופנה הישראלי שהולך וקורם עור וגידים.

כמובן שיש עוד מקומות נוספים בארץ, אשר מציעים קניה ממעצבים זולים. לחלק מהם יש סטודיו פרטי משלהם, ואף אתרי אינטרנט שהם מפעילים באופן עצמאי, וניתן לקנות מהם באופן ישיר את הבגדים באופן מקוון. יש מעת לעת גם ירידם במקומות נוספים בארץ, ושווה בהחלט להתעדכן בנושא!