מזוודות ארוזות היטב הן לא רק תיק נסיעות יעיל. מזוודות ארוזות הן גם הבטחות, הבטחות לחופש, והבטחות לעולם של אפשרויות. מזוודות ארוזות הן הבטחות לשינוי, הבטחות להתרעננות, הבטחות למעברים אפשריים. מזוודות ארוזות הן מפגש, הן פרידה, זמנית או סופית, והן לפעמים גם הבטחה להתראות שוב, כשלצדכם המזוודה. מזוודות ארוזות הן גם הבטחה לבית, כי כאשר המזוודות לצדכם, תוכלו לקחת עמכם את כל מה שרק תרצו שיישאר צמוד אליכם, לכל מקום שרק תרצו. כאשר המזוודות שלכם אתכם, לצדכם, הן ארוזות, מבטיחות ומקיימות. ככל שהמזוודות יותר טובות, איכותיות ומתקדמות, ההבטחות יהיו ארוזות טוב יותר.

 

הרומנטיקה של מזוודות

מזוודות הן הרומנטיקה של נסיעות ואפשרויות, של עולמות ושל הבטחות. רומנטיקה של מזוודות, של מה שהן מכילות בתוכן ולאן שהן פונות, היא רומנטיקה ארוזה היטב, לא משנה מה היעד שלכם. בין אם מדובר ברומנטיקה של תיק צד קליל ונטול מחויבויות, ובין אם מדובר ברומנטיקה של מזוודות מקצועיות כמו של kipling לנסיעות ארוכות טווח, תיקי נסיעות נשארים לצדכם לא משנה לאן תלכו ומה תשאירו מאחור.

 

זה לא הרבה שתי מזוודות

מעבר לרומנטיקה של מזוודות, מזוודות הן גם עניין של סדר, של מיומנויות אריזה ושל מיומנויות נשיאה, והן גם עניין של יכולת לבחור בין עיקר ותפל כאשר ניגשים לבחור מה לארוז. בעוד לאחד יספיק תיק צד סמלי בתפקיד המזוודה, לאחר שתי מזוודות גדולות כמעט שלא יספיקו, ולא משנה לאן הולכים. מזוודות מכילות בתוכן עולם ומלואו וכדאי שתבחרו לכם את המזוודה בגודל של עולמכם, ממזוודות של קיפלינג ישראל ועד כאלה של קיפלינג העולמית.

 

מזוודות בע”מ

לרוב מומלץ שלא לארוז בסדר גודל מפלצתי את כל עולם החפצים שלכם לכל נסיעה, אבל גם כדאי לא להשאיר מאחור מחוץ לטווח האריזה דברים שתצטרכו בקרבתכם בכל נסיעה. לא מומלץ לארוז במזוודות כמויות שיטביעו אתכם בחפצים לא נחוצים, אבל גם כדאי לא לעורר בכם חרדות של סרט אימה שיעורר את השדים שחוששים להישאר בלי הפריטים ההכרחיים לשקט הנפשי שלכם. לכן כדאי לבחור את המזוודות המתאימות, גודלן ומספרן, לכל נסיעה ולכל אריזה ולדעת בדיוק מה לארוז, מה לשמור בבית ומה הם הדברים שאתם חייבים ארוזים במזוודות שלכם. לכל אסכולה של אריזה יש את ה מזוודות המתאימות, וכדאי גם להשאיר מקום במזוודה או שתיים לכל מה שתרצו להוסיף ולארוז בזמן הנסיעה.
סיילים של טיסות ומזוודות

טיסה קצרה אל אירופה הקלאסית, או טיסה טרנס אטלנטית אל אמריקה, דיל של הכל כלול, טיול אתגרי לארצות אקזוטיות או טיול שטח הרפתקני, תמיד תחפשו את הדיל המשתלם ביותר שתוכלו לארוז במזוודות שלכם. אבל סיילים לא מתחילים ונגמרים בטיסות מוזלות, במלון ובקניות בשווקים המקומיים, וכדאי לעקוב גם אחר סיילים, דילים ומבצעים של מזוודות לנסיעות, להציץ בקיפלינג או ב-kipling, כך שתוכלו לארוז לכם דיל כולל שמתחיל כבר במזוודות.