מכשיר הטלפון האישי הוא האביזר החשוב ביותר שיש לכל אדם בעת הנוכחית. הידיעה כי מכשיר הטלפון תקול והוא אינו יכול לשמש אותנו במהלך היום יום, מכניסה רבים ללחצים ומתחים, ובדיוק בנקודה זו הדבר החשוב ביותר הוא להגיע למעבדת תיקון ולהחזיר למכשיר את היכולת לתפקד כראוי. במכשיר הקטן שנכנס אל הכיס, מצוייה כל האינפורמציה החשובה לנו, החל מהיכולת הבסיסית ליצור קשר בכל נקודת זמן עם כל אדם, דרך כתובות הדואר האלקטרוני אליהן זורם מידע רב במהלך היום ועד אוסף תמונות ומה שביניהם. השאלה הנשאלת היא לאן נכון לגשת מהרגע בו אנו מזהים תקלה במכשיר שמונעת מאתנו להשתמש בו כתמול שלשום.

היכן לתקן את מכשיר האייפון שלנו

אם מכשיר האייפון המצוי בידינו חשוב לנו, הרי שאת התיקונים נרצה לבצע באמצעות ידיים מיומנות אשר לוקחות אחריות על ביצוע התיקון. בעת הנוכחית הוקמו מעבדות תיקון סלולר כפטריות אחר הגשם ואין כלל ספק כי ישנם בעלי מקצוע איכותיים, אך כיצד ניתן להבחין בין אלו שמבצעים עבודה מקצועית לבין אלו שמנסים לרכוב על גל של הצלחה?

אחת הבעיות במסגרת התיקון היא שהצרכן אינו מודע למתרחש במעבדת התיקון ואין לו כל אפשרות לדעת האם התיקון בוצע במקצועיות יתרה או שמא הוחלפו לו חלקים לא מקוריים או אף גרוע מכך חלקים לא תקינים וכל שנותן לו היא להביע אמון מלא במעבדה ולקוות לטוב.

כדי לא להגיע אל מעבדת תיקון אייפון שאינה פועלת כראוי ובמקצועיות הנדרשת, נכון יהיה לפנות ישירות אל מעבדה מוסמכת מטעם אפל. מעבדות מוסמכות הן מעבדות אשר פועלות בהתאם לדרישות אותן מכתיבה החברה העולמית של אפל והסיכוי שהתיקון יתבצע שלא במקצועיות הוא קלוש אם בכלל.

מדוע נכון לפנות למעבדה מקצועית

הפניה למעבדה מקצועית המוסמכת על ידי אפל העולמית היא האלטרנטיבה הטובה ביותר עבור מי שנזקק לתיקון וטיפול מסור במכשיר האייפון שלו, הרי לכם הסיבות הנקודתיות:

  • מעבדה מבית אפל תעבוד באופן קבוע עם חלקי חילוף מקוריים, כך שלא יהיה ספק בליבכם כי הוחלף לכם חלק שאינו מקורי.
  • מעבדה מקצועית לא תשתמש בחלקים ממוחזרים אותם הם שלפו ממכשירים ששבקו חיים. במקרה זה אתם תוכלו להיות רגועים כי עבור כל חלק שהוחלף במכשירכם ושילמת בעבורו מחיר מלא כיאה לחלק חדש, אכן תקבלו חלק חדש ולא יהיה כל ניסיון לחסוך על גבכם.
  • מקצועיות- במעבדת שרות מקצועיות הצוות שיקח פיקוד על תיקון המכשיר, הינו צוות מקצועי המכיר את סך המכשירים של אפל לעומקם כך שאין חשש כי הגעתם עם תקלה אחת ויצאתם עם תקלה אחרת שנבעה מטעויות של חוסר מקצועיות.

לסיכום – אם מכשיר האייפון שלכם תקול אל לכם לגשת לכל מעבדה וחשוב שתבחרו במעבדה המובילה בתחומה.