אני חייב להתוודות שבזמן האחרון כשאני הולך לישון מדי לילה (טוב נו בגילי זה אזור הערב) אני שואל את עצמי לאיזה כותרת חדשה ומרעישה אקום בבוקר. נראה כי בחירות 2015 נענעו את היער וכל העלים היבשים נושרים. אבל איכשהו המפוח המרעיש הזה שתמיד מופעל כשאני מנסה ללכת לישון שנת צהריים, זה שאמור להעלים אותם כליל, רק מפזר את העלים היבשים לשכנים.

היום קמנו לעוד כותרת, עוד ניצב במשטרה הטריד מינית שוטרות, והוא לא בחל בשום אמצעי להפך, יש לו פנטזיות מדוקדקות ומפורטות גם על נשים הנמצאות בחודש החמישי להריונן. נכון לרגע זה יש כבר 7 ניצבים בחקירות… והיד עוד נטויה.

זה מדהים שהמקום שאליו אמורות לגשת מתלוננות על הטרדות מיניות לוקה וחולה במחלה בעצמו. ועוד לא דיברנו על הקשר בין אנשי חוק לרבנים ומקובלים ועל הקשר שבין שוטרים לנציגי שלטון.

אז איך זה קשור בכלל לבחירות 2015?

אתם בוודאי שאולים איך זה בכלל קשור לבחירות? מאוד פשוט: המשטרה זה אותו ארגון שאמור לחקור ולתת לנו תשובות על מה שקורה כאן עם שאר השחיתויות, אלו בפוליטיקה. איך משטרה עם אמות מוסר כאלו אמורה לחקור את העמותות של המחנה הציוני, את השוחד שלכאורה נלקח וניתן על ידי שרים ועסקנים בישראל ביתנו, כיצד נוכל להאמין למסקנות של המשטרה בנוגע לעדותו של מני נפתלי (נכון לעכשיו נפתלי מנסה לחשוף שחיתות במעון ראש הממשלה, אך לא מקבל מהמשטרה חסינות, חסינות שבוודאי הייתה ניתנת לכל עד מדינה עם דם ממשי ואדום על הידיים).

בדיוק ככה זה קשור לבחירות 2015, אבל זה רק קצהו של הקרחון. עושה רושם שיש כאן ריקבון מהזנב, מהראש ובתוך ההידרה של המדינה שלנו. אז נכון, יש משהו בטענה שטוב שדברים יוצאים החוצה, גם אם זה מאוחר וגם אם זה מאוחר מאוד. אבל קשה שלא לתהות על קשר השתיקה וההשתקה ועוד יותר חמור מזה, הצנזורה העצמית שכפו על עצמן שוטרות, שוטרים, עורכי דין, מקורבים, עיתונאים, אנשי תקשורת, יודעי דבר ופוליטיקאים.

נראה אם כן כי מערכת בחירות 2015 לא צריכה להתמקד בבקבוקים של שרה, ברכילויות או בקלטות של המר”ן עובדיה יוסף. הן אפילו לא צריכות לעסוק בנושא הכלכלי חברתי שבוער בעצמותינו ובטח שכרגע אי אפשר לדבר על שלום, אבל חייבים במערכת בחירות זאת לדבר על צדק, על מוסר ועל אתיקה. על ניקוי השחיתות שפשטה בחלונות הכי גבוהים, הכי פחות שקופים והכי חשובים בחברה שלנו.

חייבים להצביע, חייבים להשפיע!

לכל עדכוני בחירות 2015