בכל שנה, כשמגיע יום ההולדת של הילד, אנחנו מחפשים שוב את המפעילים, האטרקציות, הציוד הטוב ביותר והפעילויות הכי מהנות לילדים שיגיעו למסיבה החגיגית. אנחנו מחפשים בעשרות אתרים, יוצרים קשר או מתקשרים לספקים, מבזבזים לא מעט זמן בחיפוש אחר בעלי מקצוע איכותיים ואפשרויות השכרה טובות.

אנחנו עושים שמיניות באוויר כדי למצוא חברה שמציעה השכרת ציוד לאירועים שתענה על כל הצרכים שלנו או יכולה להציע לנו אטרקציה מיוחדת במינה שעליה עוד לא שמענו.

פורטל ההשכרות החדש רנט מי הוא התשובה עבור כל אמא שמארגנת יום הולדת או זוג שמתכנן חתונה. הספקים, החברות והאפשרויות הבלתי מוגבלות של השכרת ציוד והכל במקום אחד.

קיצור זמן ומינימום מאמץ – עם כל הספקים במקום אחד

כל אירוע שאנחנו מתכננים, בין אם מדובר בחתונה, בבת מצווש או ביום הולדת לילדים, מעמיס עלינו רשימת מטלות ארוכה. מהזמנת האורחים, דרך חיפוש מקום ועד לעיצוב האולם או חיפוש אחר הבידור המתאים. אנחנו מבלים שבועות ולפעמים חודשים ארוכים בתכנון האירוע ומוציאים לא מעט אנרגיות ותסכול על הדרך.

מקום אחד שמרכז את כל האפשרויות של השכרת ציוד לאירועים לטיולים ולכל פעילות אחרת ונותן מענה לכל מי שרוצה לשכור שירותים לקראת האירוע, חוסך זמן, מאמץ וגם לא מעט תסכולים. בפורטל Rent Me חשבו בדיוק על כך ואספו את כל הספקים, חברות ההפקה, חברות שמספקות פעילויות ואטרקציות וחברות השכרת ציוד במקום אחד נוח ונגיש.

כל מה שצריך לפני האירוע, הבילוי או החופשה – במקום אחד

כשאנחנו מדברים על השכרת ציוד לאירועים אנחנו מדברים על שפע של דברים שונים שאנחנו יכולים להביא אל האירוע, מבלי לקנות ולשלם עליהם הון תועפות. מכסאות ושולחנות נוספים דרך במות וציוד תאורה ועד גנרטורים וכלי אוכל. מערכות הגברה, אוטובוס להסעת האורחים ועוד מגוון עצום של שירותים וסוגי ציוד.

לצד כל אלו, אנחנו צריכים לאתר אטרקציות ופעילויות שיתנו לאירוע שלנו את הייחוד שלו. מפלי שוקולד או עמדות מיצים טבעיים? בגדים מיוחדים לאורחות החינה או דירה כיפית על הים לערוך בה את מסיבת הרווקים? כל הדברים האלו דורשים מאיתנו כל כך הרבה טרחה ואתר כמו Rent Me חוסך אותה בקלות.

איך זה עובד?

האתר מסודר לפי קטגוריות של מוצרים ושירותים, הניתנים להשכרה מספקים שיודעים לתת שירות, שנמצאים שם כדי לענות על השאלות שלכם ושנבדקו ונמצאו כאמינים וטובים. כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס לקטגוריה שאתם מחפשים, למצוא את הספק שלכם וליצור איתו קשר ישיר דרך האתר או להגיע אליו לפי המפה ושאר הפרטים.

בנוסף, תוכלו לבקש מכמה ספקים הצעות מחיר לכל שירות שתרצו, מהשכרת אוטובוס ועד השכרת ציוד לאירועים בקליק אחד דרך המחשב בבית שלכם. ההצעות יגיעו עד אליכם במהרה.