אתם כבר הייתם בלא מעט אירועים עסקיים בחייכם, ואתם כבר חושבים שראיתם הכל, ושאתם מכירים בדיוק את הדרך שבה האירועים הללו מתנהלים – כולם מגיעים לקבלת פנים עם קוקטייל, יש כמה נאומים, אוכלים משהו, אולי יש מופע סטנדאפ מסוים, קינוחים, עוד סרט שמתעד את פעילות החברה, וכולם הולכים לביתם. זה אמנם נחמד, אבל זה גם מאד רגיל וחוזר על עצמו. אם הפעם אתם צריכים להפיק אירוע עסקי, אין לנו ספק שהגעתם לפה, משום שאתם מחפשים רעיונות לאירועים עסקיים עם טוויסט. אתם רוצים שבאירוע העסקי שתפיקו יהיה משהו שונה ומיוחד, משהו שעד היום לא נראה בכלל, ויהפוך את האירוע לבלתי נשכח. אם כן, להלן כמה רעיונות מיוחדים שבהחלט כדאי לשקול!

 הרעיונות שישנו את כלה אירוע

קודם כל, מדוע שלא תשלבו סדנה מסוימת באירוע העסקי? אם לא מדובר על אירוע של 300 איש, אפשר לשלב סדנאות מיוחדות באירוע שיהפכו אותו למיוחד. זו למשל תהיה ההזדמנות של כולם לעבור סדנת יין, סדנת בישול מיוחדת, סדנת שוקולד, סדנת תיפוף, או כל סדנה אחרת שנראית לכם מתאימה. דוגמא למקום מקסים לאירועים עסקיים הם אולמות יקבי בנימינה. אולמות היקב מארחים אירועים עסקיים או כל אירוע קטן אחר באווירה פסטוראלית ומיוחדת. זו הזדמנות לצאת קצת מהחליפות המעונבות, וליצור חוויה באמת בלתי נשכחת ,כשכל המשתתפים גם יוצאים עם תוצר אישי בידם.

אפשרות נוספת, היא לשלב דווקא אלמנט של טעימות מיוחדות באירוע העסקי. מה זה אומר? אירוע עסקי ממש לא חייב לכלול ארוחות גדולות ומלאות ועמוסות. במקום להעדיף את הכמות – מדוע לא לבחור באיכות? כך למשל, תשלבו באירוע העסקי שלב של טעימות של יין משובח ומיושן – מה שהופך את החוויה ליוצאת דופן. אפשר לשלב טעימות של בשרים מעושנים ויוקרתיים, טעימות של גבינות מיוחדות ממחוזות מפורסמים בצרפת, ועוד. כל זה הופך את האירוע העסקי לחוויה מסחררת חושים של טעמים וריחות שלא שוכחים!

אם נצא קצת מהרעיון של האוכל, נוכל למצוא עוד מגוון רחב מאד של רעיונות לאירועים עסקיים עם טוויסט. כך למשל, תוכלו להגיד לכל האורחים שיגיעו מלכתחילה בלבוש נוח ולא בהכרח בחליפות מחונטות. מדוע? משום שלאחר השלב הרגיל של האירוע עם הברכות והכיבוד – אתם תצאו לטיול מיוחד! זה יכול להיות טיול של רכיבה על אופניים, טיול טרקטורונים, טיול ג’יפים, ועוד. ניתן לשלב בטיול זה משימות ותחרויות שונות בשטח. וכך האירוע העסקי הופך להיות חוויה מגבשת ומיוחדת במינה.

 להתאים לאופי של האורחים

שימו לב, שכאשר אתם מחפשים רעיונות מיוחדים עבור האירוע העסקי שאתם מפיקים, צריך למצוא כמובן את האיזון המתאים בין הרצון שלכם להפתיע וליצור טוויסט – לבין הציפיות של האורחים שלכם. כך למשל, אם מדובר על אירוע עסקי של החברה והעובדים בלבד – אפשר למצוא רעיונות יותר יצירתיים, פרועים ומיוחדים. אם מדבור על אירוע עסקי שתזמינו אליו שותפים לדרך, תורמים וכיו”ב – אפשר למצוא רעיונות מפתיעים אך מעט יותר סולידיים.