טוב, אז עשינו כמה קעקועים בגוף שלנו ואנחנו לא כל כך מרוצים מהם, ישנן מספר דרכים להסירם, וביניהם הלייזר המפורסם כל כך, בעיקר בשל יכולותיו הרבים ושונים. במהלך המאמר נסביר הכול על הסרת הקעקועים בלייזר, הטכנולוגיה, הטכניקה, ובשלבים, התחושה וכמובן התוצאות.

מחירי הסרת קעקועים בלייזר

המחירים מאוד משתנים, ישנן מרפאות / חברות שיגבו יותר וישנן חברות שיגבו פחות. באופן כללי הקטור הכי משפיע הוא דווקא גודל הקעקוע ולא היותו צבעוני או “שחור לבן”. ישנם קעקועים גדולים הפרושים על כל הגב ומחיר הרסתם גבוהה מאוד ונישק ל10,000 ₪,לעומת זאת קעקוע קטנטן יהיה במחיר זול בהרבה, בסדר גודל של כמה מאות שקלים בודדים.

הערה – חשוב לדעת כי לא כל הטכנולוגיות מתמודדות היטב עם קעקועים צבעוניים ויש לברר בחברה האם המכונה מסוגלת להסיר אותם ברמה גבוהה.

טיפ: בחירת חברה קטנה יותר בדרך כלל תחסוך לנו כסף ותספק מחיר יותר זול להסרת קעקועים בלייזר ובאותה השיטה בדיוק כמו כל חברה גדולה ובעלת מוניטין.

התהליך עצמו

התהליך להסרת הכתם כולו תלוי בסוג וגודל הקעקוע. באופן כללי מגיעים לקליניקה לסדרת מפגשים כל שבוע שבועיים, ובהתאם לגודל כך גם כמות המפגשים. באופן כללי זה לוקח מספר שבועות עד מספר חודשים לכל היותר. אורך הטיפול באמת לא קריטי זה לוקח כעשרים דקות עד חצי שעה לכל היותר.

כמו ששמים לב, התהליך בהחלט לא ארוך במיוחד ביחס לדרכים ושיטות אחרות, האומנם לוקח מספר שבועות עד להסרה מוחלטת אך זה בהחלט שווה את זה, והתחושה הכללית טובה.

התחושה, כואב או לא?

זה דיי אינדיווידואלי, תחושה היא משהו מאוד סובייקטיבית, לאחד כואב ולשני לא. הכאב דיי דומה להסרת שיער אבל בהחלט פחות כואב והרבה יותר ניסבל. כאשר מסירים קעקוע עומדות בפנינו אופציות רבות, הסרה בלייזר בהחלט פתרון שמומלץ לשקול.

לדוגמא, כאשר אנו פונים לאחת החברות הגדולות בבקשה להסרת שיער בלייזר במרבית המקרים לקוחותיה יספרו לנו כי הטיפול כן כואב ויעידו כי התחושה בטיפול היא מעט “צורבת את העור”, וזאת לעומת הסרת קעקועים בה התחושה מעט פחות קשה, ומה שבטוח אורכת הרבה פחות זמן מבחינת כמות הטיפולים.

הטכנולוגיה והמכשור

הטכנולוגיה מאוד משתנה בין לקליניקה לקליניקה, כל עוד יש אישור של משרד הבריאות הכול בסדר. מה שקריטי לדעת הוא שללא ספק יש הבדלים בין יכולות המכשירים השונים ולא כולם יספקו את אותה תוצאה. לדוגמא בטיפול בפטרת מומלץ מאוד להשתמש אך ורק בלייזר של חברת פוטונה, אך בקעקועים בהחלט ישנן חברות נוספות יעילות ואיכותית, ולמרות זאת פוטונה היא היא תמיד הטובה ביותר.

בשנים האחרונות נכנסו טכנולוגיות ביתיות מסוגים שונים והמשווקים מבטיחים כי תוכלו לבצע את הסרת השיער או הקעקוע בבית, את נושא זה לא בדקנו וחשוב שתערכו בדיקה משלכם במידה ואתם מתעניינים בו.