הצרכנים בישראל, הפכו להיות מודעים יותר לשירות שהם אמורי לקבל בתחומים השונים. מודעות זו, נכונה גם לגבי שירותי האינסטלציה שהיא אחד מהשירותים החשובים בכל בית או בית עסק. כל אינסטלטור בקדימה א בכל אזור אחר בארץ, חייב לתת את השירות היעיל, המקצועי והאדיב, על מנת לזכות בלקוחות ולדאוג כי ימליצו עליו בקרב לקוחות נוספים. ישנם אינסטלטורים שהם זהירים יותר ויודעים כי יש עליהם ביקורת ולמרות שמדובר עדיין על שוק פרוץ מבחינת תעריף השירותים, הם משתדלים להיות הוגנים במחיר.

באזור השרון יש הרבה יישובים מאוכלסים, לרוב בבתים פרטיים שחלק מהם נבנו עוד בשנות ה-50 של המאה הקודמת וחלק הם בנייני דירות חדשים או ווילות שנבנו לא מזמן. הבתים הישנים באזור קדימה לדוגמא, מתוחזקים היטב , מבחינת מערכת האינסטלציה. אינסטלטור בקדימה, מוצא עצמו עסוק בפניות של תחזוקה ותיקונים בעיר שכבר הפכה להיות מאוכלסת ומבוקשת למגורים. בקדימה, קיים אף אזור תעשייה שגם שם יש צורך בתחזוקה השוטפת של מפעלים, מסעדות ותעשיות נוספות. הרבה אינסטלטורים מאזור זה שיש להם רכב מסוג ביובית, עובדים המון על מבנים ותחזוקה, כך שהם עסוקים כל היום במתן שירותי אינסטלציה בקדימה וביישובים הסמוכים לה.

ביקוש לאינסטלטורים וותיקים בקדימה

ישנו ביקוש רב עבור אינסטלטור בקדימה שהוא וותיק ובעל שם ומוניטין, בגלל שקדימה הינה יישוב קטן יחסית, כולם מכירים את כולם והמלצות על בעלי מקצוע בתחום האינסטלציה, ניתן לקבל בשפע. היום הערים קדימה וצורן מאוחדות , כך שישנה מועצה מקומית, הדואגת היטב לתשתיות המים והביוב. גם עזרה מצד התושבים שתסייע באופן פרטי, לשטוף מדי פעם את מערכת הביוב ולתחזק אותן, הינה צעד חשוב לשמירה על תקינות מערכת זו, הכרוכה בתחזוקה נכונה.

תחזוקה נכונה של מערכת הביוב, תסייע במניעה של מצבור שומנים בצנרת, אשר עשויים לגרום לחסימה של המים ומי הקולחין שיעברו בצנרת. שינם בתים ישנים שופצו, אך מחייבים את בדיקת מערכת הביוב. אם למשל תבקשו מבעל מקצוע כמו אינסטלטור בקדימה, לבדוק את המערכת לפני השיפוץ, כל הסיכויים כי תתפסו את הקלקול העתידי בזמן. תמיד טוב לפני שיפוץ כללי, לבדוק את מערכת המים והחשמל, בטרם תחליטו לשפץ את הבית כמו החלפת חדר האמבט ושיפוצו מהיסוד, החלפת מטבח ועוד.

אינסטלטור בהקדימה לשירות העסקים

בתי עסק שונים בקדימה, זקוקים לתחזוקה אינטנסיבית של אינסטלטור, חברת אינסטלציה או קבלן אינסטלציה. ישנו שומן שנאגר מבתי החרושת, תעשיית המזון, מוסכים, תחנת דלק ועוד. את השומנים הללו, יש לרוקן אחת לחודש- חודשיים, באמצעות משאית הנקראת ביובית. פעולה זו, תסייע לשמירה על אורח חיים תקין ואיכות הסביבה. כל מי ששומר על מערכת האינסטלציה שלו, התוצאות תהיינה משביעות רצון. יש לתדרך את העובדים, בני הבית וכל מי שמשתמש במערכת זו, להשתמש נכון, כמו לא לזרוק פסולת שעשויה לגרום לסתימות מיותרות והפרת אורח חיים תקין, אם בבית או אם בעסק.