אחד הטרנדים שמתפתחים חזק בשנים האחרונות הוא הדפסות קנבס של תמונות. בד הקנבס הוא בד איכותי אשפר להדפיס אליו מגוון רחב של תמונות במגוון רחב מאוד של גדלים. ניתן להדפיס תמונות מגוונות, החל מתמונות רגילות, פורטרטים פנורמה ואף קולאג’ים. אפשר להשתמש בהדפסת תמונות על קנבס בשביל מגוון רחב של דברים. החל מקישוט הבית, קישוט משרד, צרכים מסחריים ועוד. מגוון השימושים, הפשטות שבה מעצבים את התמונות והאיכות הרבה שנשמרת לאורך שנים, כל אלה גורמים להדפסת תמונות על קנבס להיות מאוד פופולאריים. הדפסה בקנבס גם יחסית זולה, בטח בהשוואה לציור שרוכשים מאמן.

מהם היתרונות של הדפסות קנבס של תמונות

  • איכות בד הקנבס גבוהה מאוד כך שהדפסות קנבס של תמונות הם מאוד איכותיות ונשמרות שנים רבות ללא דהייה וללא התבלות של הדף.
  • עיצוב התמונות מאוד פשוט, מה שמאפשר פיתוח מהיר ואיכותי של התמונות. ניתן להיכנס למחשב, לעצב לכם את התמונה כפי שאתם רוצים, לשלוח לבית הדפוס ולקבל לאחר מספר ימים את התמונה הממוסגרת על קנבס. לכם יישאר רק לבחור איפה לתלות אותה.
  • התמונות מגיעות במגוון רחב של גדלים, למשל 30X מגוון הגדלים מאפשר להשתמש בהדפסת תמונות למגוון רחב של חדרים, החל מחדרי משרדים, בתים, לובים ועוד.

מתנה מצוינת למגוון אירועים וחגים

הדפסות קנבס של תמונות מאפשרות לכם לתת את המתנה המושלמת ליקירכם או לעובדים שלכם. אם היה לכם אירוע משפחתי כייפי, יש לכם אפשרות למסגר תמונה יפה מהאירוע בקנבס ולשלוח אותו למשפחה, כך שכל אחד יוכל להיזכר באירוע הכייפי. אם יש לכם עסק ואתם רוצים לצ’פר את העובדים, תוכלו לתת להם במתנה תמונה בקנבס, כאשר תמונה זו יכולה להיות תמונה מעוצבת של בית העסק, תמונה של טבע, או כל תמונה יפה אחרת. אם יש לכם אירוע חברה, זה ממש מצוין לתת לעובדים פינה שבה הם יוכלו להצטלם על רקע מסוים עם אביזרים משעשעים. את התמונות הם יוכלו לקבל לאחר מספר ימים, כשהם מודפסות על קנבס. זאת מתנה מצוינת ולא יקרה לעובדים.