בחירה של פינות אוכל מעוצבות מותאמות אישית, מתייחסת לרוב למידות ספציפיות אשר בהן הנכם מעוניינים ואין לא קיימות בשוק. במציאות של כיום, הנכם עשויים להזמין כל מוצר, צוהר או לחלופין דלת, אשר בו חשקה הנפש שלכם במידות אשר בהן הנכם מעוניינים, פשוט מודדים ואף מזמינים. לא קיים דבר אלמנטרי מזה. יש מעלה מובהקת עבור הזמנה של פינות אוכל מעוצבות מותאמות אישית, בשל כך כי במידה והזמנתם אותן, כי אז לא קיים צ’אנס שהן יהיו קטנות מדי או רבות היקפים מדי עבור החלל אשר מיועד להן. פינת האוכל תהיה באופן ספציפי במידות אשר ביקשתם לרכוש.

פינות אוכל מעוצבות – בדיוק באופן אשר בו פנטזתם עליהן –

יגיד לכם כל מעצב פנים או לחלופין כל אדריכל כי עבור המון לקויות אשר הדירה שלהם מהווה כלי עבור מימוש הפנטזיות הסגנוניות שלהם, בשל כך הינם עשויים לדרוש את מה שהינם מעוניינים בו ובהחלט הם יקבלו את רצונם. הבחינה של הדקורטיביות נמדדת לא אך ורק על פי הטעם, כי אם אף בהתאם לאיתנות וכן לאיזון של המוצר. כה עשוי לדרוש בן אדם שולחן בעל שניים עשר רגליים או בעל שתי רגליים ובשל כך תהיה כאן פעולה של הנדסה והן של תכנון, אך כל דבר הינו בר מימוש, אף שולחן בעל רגל אחת ולו שהוא יהיה ניצב בתנאי של העומס שיהיה עליו להיות שריד כהלכה. כאשר לקוחות מבכרים פינת אוכל מעוצבת מותאמת אישית, כל אחד מהם בא עם הגורמים שלו, אשר הינם משמעותיים לו די על מנת שלא יקנה פינת אוכל שונה.

קיימים לקוחות אשר מעוניינים בפינת אוכל מעוצבת אליפטית באופן זהה כפי שהיה קיים בילדותם, הדבר מעצים עבורם את הנוסטלגיה שלהם, מזכיר להם ימי ילדות נשכחים וכן מרגש אותם. יש לקוחות אשר מעוניינים בפינת אוכל אשר בה הם הבחינו בז’ורנל כל שהוא והינם מעוניינים בדיוק באותו הדבר. קיימים לקוחות אשר מעוניינים בפינת אוכל מעוצבת מותאמת אישית אשר אותה הינם ראו בהצגה וקיימים כאלו אשר בוחרים במה שהם חלמו עליו והינם מעוניינים בדיוק באותו הדבר.

אולטימה רהיטים –

אולטימה רהיטים מחויבת עבור קהל היעד שלהם באיכות, עיצוב, התאמת המוצר לטעם הישראלי, תוך אמינות, שקיפות ופריסה ארצית נוחה.