כמעט בכל בית כיום מותקנת מערכת מיזוג, עם זה מזגן לחדר ועם זו מערכת מיזוג מרכזית או מיני מרכזית. אנשים מעדיפים לרכוש מזגן מאחר והוא מקרר את החדר ונותן תחושה קרירה ונעימה בימי הקיץ החמים.

אך בשביל ליהנות מהאוויר הקריר בצורה מושלמת ובפיזור נכון בחדר, מומלץ מאוד להתקין לצד המזגן, גם Swingfans מאוורר תקרה אשר ניתן לתלות במרכזו של החדר וכך ליהנות גם מאפשרות של פיזור נכון יותר של האוויר הקריר בחדר וגם מאפשרות להשתמש במאוורר במקום להשתמש במזגן, מה שמביא לחסכון בחשמל.

הרעיון להתקין Swingfans לצד מזגן איננו מתאים רק לבתים פרטיים אלא יכול להתאים גם לעסקים אשר מעוניינים לשלב עבור הלקוחות והעובדים במקום את שתי האפשרויות גם יחד, גם קירור החדר בעזרת מזגן וגם פיזור הקור בצורה נכונה דרך המאוורר.

למה לרכוש מאוורר תקרה – סקירת מאווררים אשר נמצאים בשוק

עולם המאווררים מכיל 3-4 סוגים עיקריים שלהם. מאוורר שולחן, נייד, מאוורר תלייה ומאוורר תקרה. מבין שלושתם מאוורר תקרה, Swingfans נחשב לטוב והייחודי מכולם.

מאוורר שולחן הוא מאורר קטן שיכול לעמוד על שולחן, רצפה או כל משטח אחר וליצור אוויר קר ברמות שונות. היתרון שלו שהוא קטן ונייד, החיסרון שניתן להרגיש אותו רק אם יושבים ממש קרוב אליו.

מאוורר נייד נחשב מאוד פופולארי בזכות האפשרות שניתן לנייד אותו ממקום למקום, אך בדומה למאוורר שולחן, הוא לא עוצמתי ופונה רק לצדדים. מה עוד שרמות הקירור שלו מאוד מוגבלות.

מאורר תלייה נחשב גם הוא מאוד פופולארי ובמובנים מסוימים הוא דומה למאורר תקרה מאחר והוא גם הוא נתלה על הקיר, ההבדל הוא שבדומה למאוורר נייד ושולחן, הוא עובד לצדדים ולא כלפי מטה. כמו כן מבחינה עיצובית הוא לא ממש משתלב, במובן הזה הוא מזכיר מזגן עילי שתלוי על הקיר.

אל מול המאווררים שציינו עומד לו מאוורר תקרה, Swingfans, אשר יש לו את כל התכונות החשובות עבור מאורר.

ראשית, הוא פועל מלמעלה כלפי מטה, מה שמאפשר לו ליצור הרבה יותר אוויר וגם לפזר אותו על פני כל החדר בצורה נכונה.

שנית, הוא יכול לפזר גם את האוויר הקר שיוצר המזגן. לכן מומלץ להתקין אותו גם בחדרים בהם יש מזגן או מערכת מזגן מיני מרכזית.

שלוש, העוצמה שלו הרבה יותר גבוהה וחזקה מאשר של מאוורר רגיל. הוא עובד ברמות שונות.

ארבע, הוא חסכוני מאוד בחשמל, לפחות ארבעים אחוז מצריכת החשמל יורדת אם מעדיפים אותו על פני מזגן.

חמש, הוא משתלב היטב בעיצוב החדר, שכן ניתן למצוא מאווררים עם כנפיים מעוצבות בצורות שונות.

חשוב לציין שניתן למצוא מאוורר תקרה שמשלב בתוכו גם מנורה, מה שמאפשר לנו לחסוך בהתקנת נורה בנפרד. שניהם משתלבים היטב בעיצוב הכולל של המאוורר ושל החדר.