תרשו לנו לברך אתכם על הבחירה לעבור קורס סקיפרים מקיף, ולהיכנס לים דרך השער הראשי. יותר מדי אנשים בעולם חולמים על לעשות את הצעד הזה, אך רק מעטים באמת עושים אותו, וצוללים לעומק הידע המרתק של הים. היכולת לנווט, לשוט, ולהגיע למקומות חדשים היא קסם אמיתי בחיים, ולחלקנו זו דרך חיים.

אם גם אתם מחפשים להפוך את הים לבית השני שלכם (ואולי לבית הראשון?), קורס זה הוא הבחירה הטבעית עבורכם. אולי הגיע הזמן שתעשו אותה? אנחנו כאן לעודד אתכם, ולתת לכם טעימה קטנה מהתכנים המרתקים שהנשמה שלכם צמאה להם.

לימודי קורס סקיפרים מקצועיים

המילה "מקצועיים" לא צריכה להרתיע, אלא ליהפך. לימודי קורס סקיפרים מקצועיים לא אומרים בהכרח שאתם בדרך להחלפת מקצוע. מה שזה כן אומר, זה שאתם בדרך להיות יורדי ים מקצועיים, כלומר עם כל הידע והיכולת הדרושים כדי לעבוד בתחום, שהוא לא עבודה – אלא תשוקה אישית שלכם. במילים אחרות, אתם תרגישו בטוחים ומסוגלים לצאת לים עם סירה, ולא רק תרגישו – אלא באמת תהיו.

הלימודים יפגישו אתכם עם ידע מקיף בנושאי הניווט בים, הן בניווט החופי והן בניווט בעזרת מכשירים. בנוסף תלמדו ידע טכני חיוני בכל הנוגע למכונאות הסירה, כדי שתוכלו לפתור בעיות גם מחוץ למרינה, כשאתם באמצע הפלגה. קורס הימאות יקנה לכם ידע חיוני ומרתק על הים ועל הסירה, והקורס המעשי יחבר את הכול לכדי פרקטיקה.

מתחילים להרגיש את הגלים?

לדעת לשוט זו מתנה אדירה לעצמכם, והאמת שגם לקרובים לכם. אין כיף יותר גדול מאשר להכיר סקיפר, פרט, כמובן, להיותכם סקיפר. לאחר הקורס תוכלו להתחיל לפנק חברים, משפחה, ואת בני או בנות הזוג שלכם בשייט, מעין חלום רומנטי שנשאר מרגש גם כאשר הוא מתגשם.

אם גם אתם, כמו רבים אחרים, חוזרים שוב ושוב למחשבה הזו, שאולי הגיע הזמן לקפוץ ראש לתוך קורס סקיפרים, אולי כדאי שתתחילו לפעול. קחו את התשוקה שלכם לים, והפכו אותה למשהו פרקטי, משהו זמין, משהו שמדגדג לכם בקצה האצבעות, ומבקש להתבטא בעולם המעשים.