מחפשים תקליטן לחתונה טוב שידע לקרוא את הקהל שלכם והכי חשוב שיעשה לכם שמח וירים את קהל המוזמנים שלכם לאנרגיות מטריפות? בחתונה מה לעשות לא לכולם יש קהל זורם וחלק מהקהל היום מאוד ביקורתי ושיפוטי. בגלל שמדובר באירוע שבו איי אפשר לקחת ניסיונות וחשוב מאוד לדעת לשים את השיר הנכון, בזמן הנכון – וכמובן לקרוא את הקהל ולהזרים את החתונה בצורה הטובה והנכונה ביותר. חשוב לבחור תקליטן לחתונה טוב ! אל תהססו לחפש, לשאול ולחקור. בסופו של דבר תמצאו רשימת ספקים מכובדת.

כאשר אתם מחפשים תקליטן לחתונה הקפידו לשים דגש על:

ניסיונו של התקליטן – ניסיון בהחלט חשוב אך זכרו גם שלא כל תקליטן שמופיע שנים הוא באמת טוב ואיכותי, לפעמים ההפך הוא הנכון, בגלל שהוא מופיע והופיע כלכך הרבה הוא כבר מגיע “לעבוד” ולא “לשמח” ולצערנו זה גם קורה.

קטעי וידאו מאירועים – ראו קטעי וידאו מאירועים של התקליטן שתפס לכם את העין וזכרו – יש סרטוני וידאו שהם ערוכים והקשר בין המוזיקה לבין הריקוד ברחבה הינו מקרי בהחלט, לכן חפשו דווקא את הסרטונים הלא ערוכים של אותו תקליטן (אם רובם ערוכים הדליקו לעצמכם נורה אדומה שאולי מה שמוצג הוא בכלל לא מה שהיה באותו הערב ברחבת הריקודים וכו’..)

גלריית תמונות – גלריית תמונות הינה גורם משמעותי כאשר אתם רוצים לראות קצת על עברו וניסיונו של התקליטן לחתונה שלכם. אל תשפטו תקליטן על פי תמונות לא מקצועיות ייתכן שהם צולמו בעבר עוד שהוא היה מתקלט על הציוד הישן שלא קשור לשנת 2015 ומה שיגרום לכם באמת לגבש החלטה היא כמות האירועים והציוד העכשווי – חפשו גם תמונות עכשוויות.

המלצות – חד וחלק אין כמו המלצות מזוגות שכבר חותנו ע”י התקליטן. הקפידו לראות שיש בכל המלצה את שם הזוג, תאריך וכמובן את אולם החתונה שבו הם קיימו את אירוע החתונה שלהם – המלצה בלי שם, זמן, אולם הינה המלצה לא אמינה.

תוכלו לקרוא המון אודות איך לבחור תקליטן לחתונה ואיך למצוא את התקליטן המושלם לחתונה שלכם. החל מביקורות שיהיו כתובות על התקליטן ועד לרשימות ממליצים ארוכה.

אנחנו מציעים לכם דבר אחר.

אין טוב יותר מפגישה עם תקליטן. בפגישה עם התקליטן תוכלו מיד להרגיש וללכת עם האינטואיציה שלכם. לא משנה מה יהיה כתוב עליו ולא משנה מה הוא מספר על עצמו שהוא יודע לעשות או עושה. תיפגשו איתו תתרשמו ממנו, אין טוב ממראה עיניים לפני משמע אוזניים. לפעמים דברים שנכתבים משתנים פלאים כאשר הם מגיעים לידי ביצוע או לידי דיבור.

התחושה שלכם, תעזור לכם למקד וכמובן לבחור את ה- תקליטן לחתונה שלכם!