אל תתפשרו על פחות, החתונה שלכם חייבת להיות מדוקדקת וקפדנית, אין מקום למשחקים או לניסיונות. תקליטן לחתונה איכותי עם אנרגיה סוחפת יהיה באירוע שלכם וינהל אותו מההתחלה ועד סופו.

נקפיד על הפרטים הכי קטנים והכי גדולים. אל תתפשרו על “חבר מהעבודה” ,”תקליטן הבית”, “תקליטן לחתונה מומלץ של האולם” או על קרוב שרוצה להיות תקליטן.

תחשבו טוב למי אתם נותנים לנהל את הערב החשוב ביותר בחייכם  ואם לא החשוב ביותר, אחד הערבים שבאמת אתם רוצים להשאיר עם חותם וזיכרון יפה. אנחנו נשמח לספק עבורכם את שירותי המוזיקה במקצועיות ובאמינות הגבוהה ביותר. אנחנו נשמח להזמין אתכם לפגישת התרשמות בה נוכל להראות לכם איך החתונה שלכם תראה ואיך אפשר למנף אותה יחד במינימום השקעה ובמקסימום הנאה!

מחפשים תקליטן לחתונה ולא יודעים במי לבחור? או מהיכן להתחיל.. ? יש הרבה לבטים אשר יכולים להקשות עליכם בקבלת ההחלטה מי יהיה תקליטן החתונה שלכם. חשוב מאוד לבחור בתקליטן מקצועי, שולט בכל סגנונות המוזיקה ויודע לעשות הפרדה בין “שירי מועדונים” לבין “שירי חתונות ושמחות”. מלבד השליטה האבסולוטית שחשובה שתהיה לתקליטן לחתונה חשובה לא פחות השליטה והידע שלו בסאונד, בפלטת הניגון שלו, בכלים חיים כגון (תופים אלקטרוניים) ומעברים חלקים בין שיר לשיר מבלי להפריע לאוזן השומעת.

תקליטן לחתונה חייב לדעת ליצור חיבור ומערכת יחסים עם הקהל שלכם. תקליטן טוב הוא זה שידע גם להתאים את סגנון המוזיקה לקהל ולהרגיש מתי יש צורך בהגברת הקצב ובדיבור נכון ברגע הנכון.

חשוב גם לבחור בתקליטן שהוא גם מנחה אירועים. במיוחד כאשר מדובר באירוע חתונה בו חשובה לא פחות הכניסה של החתן כלה אל עבר החופה, האולם והקמת האורחים מהשולחנות לאחר האוכל. יש תקליטנים שטוענים שמוזיקה מדברת… אנחנו מאמינים שמוזיקה מדברת אבל גם העין אוכלת.. וחשוב לדעת לתת גם את ההצגה וההופעה המתאימה לקהל.

תקליטן לחתונה חייב להגיע עם ציוד חדיש אמין ומקצועי, לעבור את הערב שלכם באפס תקלות ובשיא הזרימה!

שתהיה לכם חתונה שמחה ומרגשת, נשמח לגלות שעזרנו לכם קצת בלבטים “איזה תקליטן לבחור לחתונה” – הטיפ החשוב ביותר שנסיים איתו –אל תלכו עם הכיס.. לכו עם הלב.

בהצלחה!